Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dodatki warzywne i węglowodany
Warzywa
SMAKMAK Kukurydza gotowana
Kukurydza gotowana SMAKMAK 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 102 opinii

SMAKMAK Kukurydza gotowana

450 g
SMAKMAK

Cena9,99 zł
22,20 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
102 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
13%
3
2%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo mi smakuje
19.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Łatwa do przygotowania, bardzo smaczna i słodka.
26.12.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i słodka.
01.08.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Niesmaczna.
15.05.2024
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Nigdy nie zastapi świeżej, ale w zimie....
04.03.2024
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
26.01.2024
0
0
Konstanty
zweryfikowano
Zgłaszam
Kukurydza była kwaśna po ugotowaniu
07.08.2023
0
1
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
17.06.2023
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
08.06.2023
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonała
30.05.2023
0
0
Nadiia
zweryfikowano
Zgłaszam
JAKOŚĆ
15.02.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam Wszystko Ok
12.10.2022
0
0
zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
ok dobrze spreparowana
30.09.2022
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok, smaczne
17.06.2022
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowny zapach i słodki smak.
01.06.2022
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra :) Dzieci wszamały.
09.04.2022
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszności! Idealna przekąska. Idealnie zbalansowany smak i jakość. Należycie zapakowane, żadna się nie uszkodziła.
01.03.2022
0
0
Elwira
zweryfikowano
Zgłaszam
Cudowny smak, a ile witamin!
02.02.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Długo się gotuje.
20.10.2021
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, a do tego jaki wartościowy. Nic tylko jeść. Idealnie zbalansowany smak i jakość. Nic się nie pogniotło, profesjonalne zabezpieczenie.
15.09.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,20 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
SMAKMAK
Marka:
SMAKMAK
EAN:
5900488341754
Cena za kg:
22,20 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
SMAKMAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SMAKMAK
EAN:
5900488341754

Produkty z kategorii Warzywa

4.9
z 608 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane całe 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane całe

500 g
9,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 349 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane tarte 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane tarte

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
STAN Buraczki gotowane całe 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 92 opinii
STAN Buraczki gotowe plastry carpaccio vege 250 g

STAN

Buraczki gotowe plastry carpaccio vege

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.8
z 102 opinii
SMAKMAK Kukurydza gotowana 450 g

SMAKMAK

Kukurydza gotowana

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
PRIMAVIKA Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa 440 g

PRIMAVIKA

Fasola w sosie pomidorowym bezglutenowa

440 g
22,70 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki SMAKMAK

4.9
z 107 opinii
SMAKMAK Krokiety z pieczarkami i mozzarellą 400 g

SMAKMAK

Krokiety z pieczarkami i mozzarellą

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 73 opinii
SMAKMAK Krokiety z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Krokiety z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 97 opinii
SMAKMAK Krokiety z mięsem 400 g

SMAKMAK

Krokiety z mięsem

400 g
28,88 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
16,34 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 78 opinii
Nowość
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 51 opinii
SMAKMAK Naleśniki 320 g

SMAKMAK

Naleśniki

320 g
29,53 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 108 opinii
SMAKMAK Naleśniki z jabłkami i cynamonem 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z jabłkami i cynamonem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 18 opinii
SMAKMAK Kluski śląskie 400 g

SMAKMAK

Kluski śląskie

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 608 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane całe 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane całe

500 g
9,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 349 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane tarte 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane tarte

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.8
z 57 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 158 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym

400 g
24,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,89 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
SMAKMAK Placki ziemniaczane 400 g

SMAKMAK

Placki ziemniaczane

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store