Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania mączne i pierogi
Kluski, kopytka i gnocchi
SMAKMAK Kluski śląskie
Kluski śląskie SMAKMAK 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 18 opinii

SMAKMAK Kluski śląskie

400 g
SMAKMAK

Cena9,25 zł
23,13 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 12 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stanisława
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre smaczne
06.12.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Felicjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Jessica
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
23,13 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SMAKMAK
Marka:
SMAKMAK
EAN:
5900488341129
Cena za kg:
23,13 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SMAKMAK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SMAKMAK
EAN:
5900488341129

Produkty z kategorii Kluski, kopytka i gnocchi

4.9
z 92 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka 400 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka

400 g
22,47 zł/kg
Cena promocyjna8,99 zł
10,07 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.8
z 4 opinii
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy 120 g

SUN HEE

Topokki (kluski ryżowe instant) sweet&spicy

120 g
83,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 81 opinii
KUCHNIA POLKI Kluski śląskie 400 g

KUCHNIA POLKI

Kluski śląskie

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
16,34 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 78 opinii
Nowość
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
5.0
z 23 opinii
ALMONTE Kopytka 500 g

ALMONTE

Kopytka

500 g
37,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.8
z 22 opinii
KUCHNIA POLKI Kopytka Szpinakowe 380 g

KUCHNIA POLKI

Kopytka Szpinakowe

380 g
28,92 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 18 opinii
SMAKMAK Kluski śląskie 400 g

SMAKMAK

Kluski śląskie

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
5.0
z 60 opinii
ALMONTE Kluski śląskie 500 g

ALMONTE

Kluski śląskie

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SUN HEE Topokki (kluski ryżowe instant) hot&spicy 120 g

SUN HEE

Topokki (kluski ryżowe instant) hot&spicy

120 g
123,25 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026

Produkty marki SMAKMAK

4.9
z 608 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane całe 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane całe

500 g
9,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 349 opinii
SMAKMAK Buraczki gotowane tarte 500 g

SMAKMAK

Buraczki gotowane tarte

500 g
15,18 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
4.9
z 107 opinii
SMAKMAK Krokiety z pieczarkami i mozzarellą 400 g

SMAKMAK

Krokiety z pieczarkami i mozzarellą

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 73 opinii
SMAKMAK Krokiety z kapustą i grzybami 400 g

SMAKMAK

Krokiety z kapustą i grzybami

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 97 opinii
SMAKMAK Krokiety z mięsem 400 g

SMAKMAK

Krokiety z mięsem

400 g
28,88 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 64 opinii
SMAKMAK Kluski na parze 440 g

SMAKMAK

Kluski na parze

440 g
16,34 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 108 opinii
SMAKMAK Naleśniki z jabłkami i cynamonem 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z jabłkami i cynamonem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
4.9
z 78 opinii
Nowość
SMAKMAK Kopytka z polskich ziemniaków 400 g

SMAKMAK

Kopytka z polskich ziemniaków

400 g
23,13 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 66 opinii
SMAKMAK Pierogi ruskie 400 g

SMAKMAK

Pierogi ruskie

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.8
z 76 opinii
SMAKMAK Pierogi z mięsem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z mięsem

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 75 opinii
SMAKMAK Pierogi z serem 400 g

SMAKMAK

Pierogi z serem

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 57 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym - jagodowym

400 g
23,62 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 158 opinii
SMAKMAK Naleśniki z nadzieniem serowym 400 g

SMAKMAK

Naleśniki z nadzieniem serowym

400 g
24,73 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,89 zł
Do koszyka
4.7
z 61 opinii
SMAKMAK Placki ziemniaczane 400 g

SMAKMAK

Placki ziemniaczane

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.7
z 26 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z pieczarkami 250 g

SMAKMAK

Zapiekanka z pieczarkami

250 g
33,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 51 opinii
SMAKMAK Naleśniki 320 g

SMAKMAK

Naleśniki

320 g
29,53 zł/kg
Cena9,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store