Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Rum
Biały
CAPTAIN MORGAN White Rum
White Rum CAPTAIN MORGAN 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

CAPTAIN MORGAN White Rum

CAPTAIN MORGAN
700 ml
zawartość alkoholu: 37,5%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena72,39 zł
103,41 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lżejszy i bardziej wytrawny od oryginalnej receptury Morgana. Ten pięciokrotnie destylowany biały rum wyróżnia się przezroczystą barwą oraz aromatem palonego cukru z lekko orzechową nutą. W smaku jest lekki, rześki i słodki, ale zakończony wytrawnym, delikatnie owocowym finiszem.


CAPTAIN MORGAN White Rum


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry rum i dobra cena
01.07.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
103,41 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
DIAGEO SP. Z O. O.
Marka:
CAPTAIN MORGAN
EAN:
5000281040899
Cena za kg:
103,41 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
CAPTAIN MORGAN
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
DIAGEO SP. Z O. O.
EAN:
5000281040899

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 37.5


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. Pij Odpowiedzialnie DRINKIQ.COM


Informacje producenta

Marka

Captain Morgan


Marka standaryzowana

MarkaCaptain Morgan

Opis produktu

Lżejszy i bardziej wytrawny od oryginalnej receptury Morgana. Ten pięciokrotnie destylowany biały rum wyróżnia się przezroczystą barwą oraz aromatem palonego cukru z lekko orzechową nutą. W smaku jest lekki, rześki i słodki, ale zakończony wytrawnym, delikatnie owocowym finiszem.


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Rum

Wariant White

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 10 opinii
BACARDI Carta Blanca Superior Rum 700 ml

BACARDI Carta Blanca

Superior Rum

700 ml
99,13 zł/l
Frisco poleca
Cena69,39 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HAVANA CLUB 3 Y.O. 700 ml

HAVANA CLUB

3 Y.O.

700 ml
121,41 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
BARCELO Blanco Rum 700 ml

BARCELO

Blanco Rum

700 ml
105,27 zł/l
Frisco poleca
Cena73,69 zł
Do koszyka
BACARDI Carta Blanca Rum 1 l

BACARDI Carta Blanca

Rum

1 l
109,99 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
CAPTAIN MORGAN White Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

White Rum

700 ml
103,41 zł/l
Cena72,39 zł
Do koszyka
REPUBLICA Reserva White Rum 700 ml

REPUBLICA

Reserva White Rum

700 ml
109,99 zł/l
Cena76,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CAPTAIN MORGAN

5.0
z 12 opinii
CAPTAIN MORGAN Dark Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Dark Rum

700 ml
94,27 zł/l
Cena promocyjna65,99 zł
72,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
CAPTAIN MORGAN Spiced Gold 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Spiced Gold

700 ml
103,41 zł/l
Cena72,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CAPTAIN MORGAN Black Spiced Rum 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Black Spiced Rum

700 ml
135,70 zł/l
Cena94,99 zł
Do koszyka
3.0
z 1 opinii
CAPTAIN MORGAN Mango & Ananas 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Mango & Ananas

700 ml
103,41 zł/l
Cena72,39 zł
Do koszyka
CAPTAIN MORGAN Sliced Apple 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Sliced Apple

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store