Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Cukier i słodziki
Cukier trzcinowy
DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany
Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany DIAMANT 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 102 opinii

DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
DIAMANT
Mauritius

Cena6,19 zł
12,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cukier trzcinowy Diamant Dry Demerara przeznaczony jest do kawy, egzotycznych drinków oraz koktajli mleczno-owocowych. Doskonały do pieczenia ciast i ciasteczek. Jego połyskujące, grube kryształy wyśmienicie sprawdzają się jako dekoracja i efektowna posypka. Uwaga: W kartoniku dla Państwa wygody umieściliśmy woreczek strunowy. Jego szczelne zamknięcie chroni cukier przed wilgocią, zanieczyszczeniem i wysypywaniem się.


DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2027
Dostępne warianty
DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara drobny
Pokaż wszystkie

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1700.00 kJ
20.2%
Wartość energetyczna (kcal)
400.00 kcal
20.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
100.00 g
38.5%
w tym cukry (g)
100.00 g
111.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
102 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry cukier do kawy i herbaty
01.02.2026
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry produkt słodzę kawę👍️
21.11.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
aromatyczny, sprawdza się do wszystkiego
07.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry cukier, używam od lat.
29.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrej jakoṣ̌Ci cukier do wypiekŏw i deserów idealny.
11.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
PFEIFER & LANGEN
Marka:
DIAMANT
EAN:
5907069000406
Cena za kg:
12,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
DIAMANT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PFEIFER & LANGEN
EAN:
5907069000406

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po użyciu szczelnie zamknąć.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Tajskie ciasteczka kokosowo-limonkowe - łyżeczka miękkiego masła - 6 jaj - 3/4 szklanki Diamant Cukier trzcinowy Dry Demerara - 1 i 1/2 szklanki schłodzonego napoju kokosowego (stałej części) - szczypta soli - sok z jednej limonki - do dekoracji: skórka starta z limonki, wiórki kokosowe Przygotowanie: Wszystkie składniki na masę wymieszaj w misce. Ułóż ją na garnku z gorącą wodą i mieszaj, aż zgęstnieje. Wylej masę do wysmarowanego masłem naczynia żaroodpornego i piecz 25 minut w piekarniku nagrzanym do 180 stopni. Ciasto wyjmij, przestudź i włóż do lodówki na kilka godzin. Udekoruj startą skórką z limonki i wiórkami kokosowymi, pokrój na kawałki.


Informacje producenta

Marka

Diamant


Marka standaryzowana

MarkaDiamant

Opis produktu

Cukier trzcinowy Diamant Dry Demerara przeznaczony jest do kawy, egzotycznych drinków oraz koktajli mleczno-owocowych. Doskonały do pieczenia ciast i ciasteczek. Jego połyskujące, grube kryształy wyśmienicie sprawdzają się jako dekoracja i efektowna posypka. Uwaga: W kartoniku dla Państwa wygody umieściliśmy woreczek strunowy. Jego szczelne zamknięcie chroni cukier przed wilgocią, zanieczyszczeniem i wysypywaniem się.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cukier trzcinowy nierafinowany

Wariant Dry Demerara

Produkty z kategorii Cukier trzcinowy

5.0
z 220 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 201 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany 1 kg

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany

1 kg
8,49 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.9
z 50 opinii
SANTE Cukier trzcinowy nierafinowany Demerara (drobny) 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy nierafinowany Demerara (drobny)

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 4 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany w saszetkach (200 szt. x 5g) 1 szt

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany w saszetkach (200 szt. x 5g)

1 szt
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.8
z 15 opinii
BIO PLANET Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO 500 g

BIO PLANET

Cukier trzcinowy (brązowy Demerara) BIO

500 g
22,98 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2028
5.0
z 102 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
12,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 22 opinii
Nowość
DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara drobny 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy Demerara drobny

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
4.9
z 24 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany (kostka) 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany (kostka)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
4.9
z 12 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy Dark Muscovado nierafinowany 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy Dark Muscovado nierafinowany

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 19 opinii
GOLD PACK Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany drobny 1 kg

GOLD PACK

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany drobny

1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
4.8
z 13 opinii
BIG NATURE Cukier kokosowy BIO 350 g

BIG NATURE

Cukier kokosowy BIO

350 g
36,54 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

Produkty marki DIAMANT

4.9
z 201 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany 1 kg

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany

1 kg
8,49 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
5.0
z 43 opinii
DIAMANT Cukier brązowy z dodatkiem cukru palonego 500 g

DIAMANT

Cukier brązowy z dodatkiem cukru palonego

500 g
9,98 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.9
z 67 opinii
DIAMANT Cukier puder 500 g

DIAMANT

Cukier puder

500 g
8,38 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
5.0
z 4 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany w saszetkach (200 szt. x 5g) 1 szt

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany w saszetkach (200 szt. x 5g)

1 szt
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 251 opinii
DIAMANT Cukier drobny 1 kg

DIAMANT

Cukier drobny

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2028
5.0
z 6 opinii
DIAMANT Cukier biały w saszetkach (200 szt. x 5g) 1 kg

DIAMANT

Cukier biały w saszetkach (200 szt. x 5g)

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 1704 opinii
DIAMANT Cukier biały 1 kg

DIAMANT

Cukier biały

1 kg
2,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 150 opinii
DIAMANT Cukier puder 400 g

DIAMANT

Cukier puder

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 33 opinii
DIAMANT Cukier biały kostka 500 g

DIAMANT

Cukier biały kostka

500 g
11,58 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
5.0
z 8 opinii
DIAMANT Cukier biały w saszetkach (100 szt. x 5g) 500 g

DIAMANT

Cukier biały w saszetkach (100 szt. x 5g)

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2029
4.9
z 22 opinii
Nowość
DIAMANT Cukier trzcinowy Demerara drobny 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy Demerara drobny

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
4.9
z 24 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy nierafinowany (kostka) 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy nierafinowany (kostka)

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2028
4.9
z 12 opinii
DIAMANT Cukier trzcinowy Dark Muscovado nierafinowany 500 g

DIAMANT

Cukier trzcinowy Dark Muscovado nierafinowany

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 13 opinii
DIAMANT Cukier puder w tubie 250 g

DIAMANT

Cukier puder w tubie

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store