Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Snacki
PIK-NIK Twiller Paluszki serowe
Paluszki serowe Twiller PIK NIK 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 58 opinii

PIK-NIK Twiller Paluszki serowe

80 g
PIK-NIK

Promocja
Cena promocyjna5,59 zł
69,88 zł/kg
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (10% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
wegetariański
Wysokobiałkowe

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1220.00 kJ
14.5%
Wartość energetyczna (kcal)
293.00 kcal
14.7%
Tłuszcz (g)
20.80 g
29.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.30 g
71.5%
Węglowodany (g)
1.30 g
0.5%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
25.20 g
50.4%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Witamina A (µg)
626.00 g
78.3%
Wapń (mg)
660.00 mg
82.5%
Fosfor (mg)
350.00 mg
50.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
58 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre. Nie przesolone
01.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,88 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
NICKAL
Marka:
PIK-NIK
EAN:
4770299396899
Cena za kg:
69,88 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
PIK-NIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NICKAL
EAN:
4770299396899

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: wskazano na froncie opakowania. Warunki przechowywania: (0 - +6) °C


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Masa netto: 80 g (4 x 20 g)


Informacje producenta

Marka

Pik-Nik


Marka standaryzowana

MarkaPik-Nik

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Świeże paluszki serowe do rwania

Wariant Twiller Snack

Produkty z kategorii Snacki

4.9
z 151 opinii

21% taniej

PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Kids

Paluszki serowe

80 g
61,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 58 opinii
PIK-NIK Twiller Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Twiller

Paluszki serowe

80 g
69,88 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,59 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 52 opinii
KIRI Przekąska Serek + paluszki 35 g

KIRI

Przekąska Serek + paluszki

35 g
119,71 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
BABYBEL Ser tłusty mini (3 szt.) 60 g

BABYBEL

Ser tłusty mini (3 szt.)

60 g
121,50 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
CHEESUPERS Super Sticks Paluszki serowe 80 g

CHEESUPERS

Super Sticks Paluszki serowe

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Produkty marki PIK-NIK

4.9
z 151 opinii

21% taniej

PIK-NIK Kids Paluszki serowe 80 g

PIK-NIK Kids

Paluszki serowe

80 g
61,12 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,89 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store