Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Ryby
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami
Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami Classic BUTCHER'S 85g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami

85 g
BUTCHER'S

Cena3,19 zł
37,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, z łososiem i krewetkami, mus. naturalne składniki* bez dodatku zbóż z tauryną *Naturalne składniki z dodatkiem witamin i minerałów.


BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.01.2029
Dostępne warianty
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z tuńczykiem i rybą morską
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.03.2026
0
0
MARIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Zosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
BUTCHERS
Marka:
BUTCHER'S
EAN:
5011792001644
Cena za kg:
37,53 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
BUTCHER'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUTCHERS
EAN:
5011792001644

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zalecany sposób karmienia dla dorosłego kota średniej wielkości (4 kg): 2-3 puszki dziennie, można podzielić na dwa posiłki. Dane mają jedynie charakter informacyjny. Konieczne może być indywidualne dostosowanie ilości karmy, by uzyskać stałą i korzystną dla zdrowia wagę kota. Najlepiej podawać o temperaturze pokojowej. Upewnij się, że świeża i zdatna do picia woda jest dostępna przez cały czas.


Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i wykorzystać w ciągu 2 dni. Wykorzystać przed/numer referencyjny partii: zobacz na spodzie puszki.


Informacje producenta

Marka

Butcher's


Marka standaryzowana

MarkaButcher's

Podmarka

Podmarka Delicious Dinners


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Karma pełnoporcjowa dla dorosłych kotów, z łososiem i krewetkami, mus. naturalne składniki* bez dodatku zbóż z tauryną *Naturalne składniki z dodatkiem witamin i minerałów.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma dla kotów

Wariant mus z łososiem i krewetkami

Produkty z kategorii Ryby

4.9
z 56 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 26 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z rybą oceaniczną 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z rybą oceaniczną

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w łososia 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w łososia

185 g
40,81 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.7
z 15 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 7 opinii
COMFY Appetit Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z łososiem puszka 85 g

COMFY Appetit

Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z łososiem puszka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 2 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami

85 g
37,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka 140 ml

ANIMONDA Carny

Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka

140 ml
41,36 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2027
4.9
z 8 opinii
SHEBA Finesse Mousse Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem 85 g

SHEBA Finesse Mousse

Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Produkty marki BUTCHER'S

BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z pstrągiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z pstrągiem w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z rybą oceaniczną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z rybą oceaniczną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z dziczyzną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z dziczyzną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 4 opinii
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO 85 g

BUTCHER'S Bio Foods

Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO

85 g
57,53 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.8
z 6 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z tuńczykiem i rybą morską 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z tuńczykiem i rybą morską

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 10 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
BUTCHER'S Original Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
BUTCHER'S Original Karma dla psa pasztet z kurczakiem i żwaczem 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa pasztet z kurczakiem i żwaczem

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z kurczakiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z kurczakiem w galaretce

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.5
z 2 opinii
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z jagnięciną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z jagnięciną w galaretce

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem

85 g
37,53 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO 150 g

BUTCHER'S Bio Foods

Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO

150 g
33,27 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store