Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Inne warzywa
LA PEDRIZA Kapary
Kapary LA PEDRIZA 235g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 41 opinii

LA PEDRIZA Kapary

235 g
LA PEDRIZA
Hiszpania

Cena10,99 zł
46,77 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2028
Dostępne warianty
LA PEDRIZA Kapary owoce
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
147.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
35.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
5.50 g
2.1%
w tym cukry (g)
1.40 g
1.6%
Białko (g)
2.30 g
4.6%
Sól (g)
6.00 g
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamilla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Oleksii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
46,77 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
235 g
Dostawca:
PLATAN
Marka:
LA PEDRIZA
EAN:
8423329201149
Cena za kg:
46,77 zł/kg
Waga:
235 g
Marka:
LA PEDRIZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PLATAN
EAN:
8423329201149

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Informacje producenta

Marka

La Pedriza


Marka standaryzowana

MarkaLa Pedriza

Pochodzenie

Hiszpania. Produkt z Hiszpanii


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kapary

Produkty z kategorii Inne warzywa

4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027
4.8
z 55 opinii
BEACH FLOWER Kapary hiszpańskie 100 g

BEACH FLOWER

Kapary hiszpańskie

100 g
51,90 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2028
4.9
z 94 opinii
ROLNIK Seler wyborny 370 ml

ROLNIK

Seler wyborny

370 ml
12,41 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 56 opinii
HOUSE OF ASIA Młody imbir marynowany różowy 190 g

HOUSE OF ASIA

Młody imbir marynowany różowy

190 g
39,42 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.9
z 51 opinii
SMAK Szczaw mielony 280 g

SMAK

Szczaw mielony

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.8
z 138 opinii
SMAK Sałatka grecka 510 g

SMAK

Sałatka grecka

510 g
10,96 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 48 opinii
Nowość
PROVITUS Marchewka zasmażana 480 g

PROVITUS

Marchewka zasmażana

480 g
12,27 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 24 opinii
HOUSE OF ASIA Fasolka Edamame (ziarna soi) 400 g

HOUSE OF ASIA

Fasolka Edamame (ziarna soi)

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
4.9
z 41 opinii
LA PEDRIZA Kapary 235 g

LA PEDRIZA

Kapary

235 g
46,77 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.9
z 10 opinii
LA PEDRIZA Kapary owoce 235 g

LA PEDRIZA

Kapary owoce

235 g
63,79 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.9
z 47 opinii
KROKUS Kapusta czerwona modra 500 g

KROKUS

Kapusta czerwona modra

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 25 opinii
MOSSO Szczaw konserwowy 300 ml

MOSSO

Szczaw konserwowy

300 ml
16,63 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.9
z 36 opinii
HOUSE OF ASIA Pędy bambusa (paseczki) 225 g

HOUSE OF ASIA

Pędy bambusa (paseczki)

225 g
25,73 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 11 opinii
PONTI Kapary w occie winnym 95 g

PONTI

Kapary w occie winnym

95 g
94,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
5.0
z 34 opinii
METELLIANA Mieszanka 4 odmian fasoli 400 g

METELLIANA

Mieszanka 4 odmian fasoli

400 g
13,22 zł/kg
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.9
z 48 opinii
SMAK Marynowana cebulka złota 290 g

SMAK

Marynowana cebulka złota

290 g
17,90 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.8
z 19 opinii
BONDUELLE Bonduelki - młoda marchewka 155 g

BONDUELLE

Bonduelki - młoda marchewka

155 g
36,06 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 9 opinii
HOUSE OF ASIA Rzodkiew Daikon (marynowana) 350 g

HOUSE OF ASIA

Rzodkiew Daikon (marynowana)

350 g
33,69 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.2
z 5 opinii
BEACH FLOWER Pieprz zielony 100 g

BEACH FLOWER

Pieprz zielony

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 1 opinii
HOUSE OF ASIA Kiełki fasoli mung (w zalewie) 330 g

HOUSE OF ASIA

Kiełki fasoli mung (w zalewie)

330 g
24,21 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2027
5.0
z 37 opinii
BRACIA ZAWADZCY Dynia w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Dynia w occie

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 17 opinii
HOUSE OF ASIA Warzywa do woka 330 g

HOUSE OF ASIA

Warzywa do woka

330 g
29,67 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 23 opinii
PONTI Karczochy krojone 280 g

PONTI

Karczochy krojone

280 g
70,68 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 5 opinii
DIAMOND Pędy bambusa (paski) 227 g

DIAMOND

Pędy bambusa (paski)

227 g
16,70 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
4.9
z 7 opinii
LE BARON Szparagi białe w zalewie 330 g

LE BARON

Szparagi białe w zalewie

330 g
30,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
IPOSEA Karczochy w oleju słonecznikowym 314 ml

IPOSEA

Karczochy w oleju słonecznikowym

314 ml
73,22 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 24 opinii
BONDUELLE Kiełki fasoli mung 200 g

BONDUELLE

Kiełki fasoli mung

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 2 opinii
PORTO MUINOS Algi morskie kombu (suszone) BIO 25 g

PORTO MUINOS

Algi morskie kombu (suszone) BIO

25 g
447,60 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
HOUSE OF ASIA Tykwa Kanpyo (marynowana) 100 g

HOUSE OF ASIA

Tykwa Kanpyo (marynowana)

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.8
z 9 opinii
URBANEK sałatka księżacka 510 g

URBANEK

sałatka księżacka

510 g
11,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2027
4.8
z 11 opinii
KWIDZYN Mieszanka polska 400 g

KWIDZYN

Mieszanka polska

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 54 opinii
KWIDZYN Marchewka z groszkiem 400 g

KWIDZYN

Marchewka z groszkiem

400 g
9,47 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
5.0
z 10 opinii
PONTI Karczochy z pieprzem i cytryną w zalewie Zero Olio 300 g

PONTI

Karczochy z pieprzem i cytryną w zalewie Zero Olio

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
4.9
z 13 opinii
VITALINE Kapary marynowane BIO 140 g

VITALINE

Kapary marynowane BIO

140 g
78,50 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 13 opinii
LUNIAK Sałatka obiadowa 860 g

LUNIAK

Sałatka obiadowa

860 g
13,71 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

Produkty marki LA PEDRIZA

4.9
z 67 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-03-2028
4.9
z 68 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 340 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

340 g
35,26 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.9
z 63 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 1 l

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

1 l
64,99 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.9
z 10 opinii
LA PEDRIZA Kapary owoce 235 g

LA PEDRIZA

Kapary owoce

235 g
63,79 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.9
z 16 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

150 g
42,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki BIO 150 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki BIO

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
4.9
z 28 opinii
LA PEDRIZA Oliwki zielone bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki zielone bez pestki

920 g
25,53 zł/kg
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2028
4.9
z 30 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki 920 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki

920 g
26,08 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2028
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwa z oliwek extra virgin 250 ml

LA PEDRIZA

Oliwa z oliwek extra virgin

250 ml
71,96 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
4.8
z 13 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne bez pestki bez zalewy 314 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne bez pestki bez zalewy

314 g
30,86 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
4.9
z 15 opinii
LA PEDRIZA Oliwki czarne krojone 235 g

LA PEDRIZA

Oliwki czarne krojone

235 g
34,00 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store