Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Grissini
ROBERTO Grissini Torinesi - cienkie paluszki
Soda oczyszczona - Delecta
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 44 opinii

ROBERTO Grissini Torinesi - cienkie paluszki

360 g
ROBERTO

Cena17,69 zł
49,14 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Grissini torinesi - paluszki Roberto to doskonały pomysł na przekąskę. Grissini torinesi nie bez powodu cieszą się ogromną popularnością wśród fanów włoskiej kuchni. Smaczne paluszki grissini potrafią być dodatkiem do przyjęć, a także mogą być zjedzone niezależnie, jako smaczna przekąska.

Grissini to długie, włoskie paluszki. Grissini torinesi zapakowane w ten sposób długo zatrzymają swoją świeżość. Nie zawierają konserwantów ani sztucznych dodatków. To wspaniały dodatek do naszej kuchni oraz świetny pomysł na prezent.

Grissini torinesi w formie cienkich długich paluszków mogą być podane:

  • Na przyjęciu rodzinnym
  • Na urodziny
  • Do wystawnego obiadu

ROBERTO Grissini Torinesi - cienkie paluszki


Produkt dostępny
Data przydatności: 17.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1759.00 kJ
20.9%
Wartość energetyczna (kcal)
416.00 kcal
20.8%
Tłuszcz (g)
7.30 g
10.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
75.70 g
29.1%
w tym cukry (g)
3.50 g
3.9%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
10.60 g
21.2%
Sól (g)
2.40 g
40.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
5%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
super włoska robota
21.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Witam, niestety paluszki są tak połamane, że owszem - do jedzenia się nadają, ale do podania na stół już nie !!! Obniżka ceny tzw . promocja jest wg mnie lekceważeniem klienta. Pozdrawiam Grażyna
08.09.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
są poprostu najlepsze
09.05.2025
1
1
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.05.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Maurycy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
cristina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,14 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
360 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
ROBERTO
EAN:
8003490033703
Cena za kg:
49,14 zł/kg
Waga:
360 g
Marka:
ROBERTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8003490033703

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Roberto


Marka standaryzowana

Marka:Roberto


Pochodzenie

:Wyprodukowano we Włoszech.

Produkty z kategorii Grissini

5.0
z 60 opinii
GRISSITALIA Grissini paluszki klasyczne z oliwą z oliwek 120 g

GRISSITALIA

Grissini paluszki klasyczne z oliwą z oliwek

120 g
54,92 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 29 opinii
GRISSITALIA Grissini paluszki o smaku czosnku i ziół z oliwą z oliwek 120 g

GRISSITALIA

Grissini paluszki o smaku czosnku i ziół z oliwą z oliwek

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
GRISSITALIA Grissini paluszki o smaku pizzy z oliwą z oliwek 120 g

GRISSITALIA

Grissini paluszki o smaku pizzy z oliwą z oliwek

120 g
58,25 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 21 opinii
GRISSITALIA Grissini paluszki z sezamem i oliwą z oliwek 120 g

GRISSITALIA

Grissini paluszki z sezamem i oliwą z oliwek

120 g
57,08 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 35 opinii
ROBERTO Grissini Crocchini - grube paluszki z solą i rozmarynem 250 g

ROBERTO

Grissini Crocchini - grube paluszki z solą i rozmarynem

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 44 opinii
ROBERTO Grissini Torinesi - cienkie paluszki 360 g

ROBERTO

Grissini Torinesi - cienkie paluszki

360 g
49,14 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 15 opinii
Forno di Anna Grissini z oliwą z oliwek BIO 120 g

Forno di Anna

Grissini z oliwą z oliwek BIO

120 g
77,92 zł/kg
Cena9,35 zł
Do koszyka

Produkty marki ROBERTO

4.9
z 140 opinii
ROBERTO Pinsa 230 g

ROBERTO

Pinsa

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 88 opinii
ROBERTO Pinsa 2x115g 230 g

ROBERTO

Pinsa 2x115g

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
ROBERTO Grissini Crocchini - grube paluszki z solą i rozmarynem 250 g

ROBERTO

Grissini Crocchini - grube paluszki z solą i rozmarynem

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.8
z 16 opinii
ROBERTO Mini burger - bułki pszenne z sezamem 200 g

ROBERTO

Mini burger - bułki pszenne z sezamem

200 g
63,45 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 27 dniPrzydatny ok. 27 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store