Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Artykuły jednorazowe i grill
Grill, brykiet i rozpałka
Węgiel
MIRAND Węgiel drzewny do grilla
Węgiel drzewny do grilla MIRAND 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

MIRAND Węgiel drzewny do grilla

2 kg
MIRAND

Cena13,19 zł
6,59 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 29.10.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2026
0
0
NATALIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.06.2025
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
ALIAKSANDR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Rafal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,59 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MIRAND
EAN:
5902806047164
Cena za kg:
6,59 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
MIRAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5902806047164

Produkty z kategorii Węgiel

4.8
z 10 opinii
MIRAND Węgiel drzewny do grilla 2 kg

MIRAND

Węgiel drzewny do grilla

2 kg
6,59 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2030

Produkty marki MIRAND

5.0
z 10 opinii
MIRAND Brykiet z węgla drzewnego 2 kg

MIRAND

Brykiet z węgla drzewnego

2 kg
6,25 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MIRAND Grill jednorazowy 1 szt

MIRAND

Grill jednorazowy

1 szt
Cena15,39 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store