Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Miodowe
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)
Płatki śniadaniowe miodowe Kółka Cheerios NESTLÉ 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

4 kg
NESTLÉ
Francja
1 szt.16 szt.

Cena143,84 zł
35,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Miodowe płatki Cheerios firmy Néstle to smaczny i zdrowy sposób na odżywcze śniadanie. Złociste kółeczka z dodatkiem zimnego lub ciepłego mleka dodadzą energii i witalności na cały dzień. Dodatek aż 8 witamin zamienia pyszną przekąskę w pełnowartościowy posiłek.

Firma Néstle jest znana na całym świecie od dziesiątek lat. Produkty znane są z najwyższej jakości i niezwykłego pełnego smaku. Płatki Cheerios są bogate w witaminy, pełnoziarniste zboża oraz dostarczają do organizmu zdrowy cholersterol.

Płatki Néstle Cheerios są:

  • Chrupiące
  • Zdrowe
  • Pyszne
  • Sprawdzą się w połączeniu z mlekiem, jogurtem lub do zjedzenia na sypko

NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1591.00 kJ
18.9%
Wartość energetyczna (kcal)
376.00 kcal
18.8%
Tłuszcz (g)
2.90 g
4.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.50 g
2.5%
Węglowodany (g)
75.30 g
29.0%
w tym cukry (g)
25.60 g
28.4%
Błonnik (g)
7.40 g
Białko (g)
8.50 g
17.0%
Sól (g)
1.08 g
18.0%
Witamina D (µg)
2.58 g
51.6%
Witamina C (mg)
49.60 mg
62.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
1.18 mg
Niacyna (B3) (mg)
14.40 mg
Witamina B6 (mg)
1.16 mg
82.9%
Kwas foliowy (µg)
189.00 g
94.5%
Kwas pantotenowy (mg)
4.43 mg
73.8%
Wapń (mg)
467.00 mg
58.4%
Żelazo (mg)
13.00 mg
90.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
4 kg
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020000620
Cena za kg:
35,96 zł/kg
Waga:
4 kg
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020000620

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie

Jedna porcja 30 g to około 9 łyżek stołowych płatków. Dzieci 7-9 łyżek Dorośli 9-14 łyżek


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

W porcji: 30 g energia 477 kJ 113 kcal 6%*, tłuszcz 0,9 g 1%*, kwasy nasycone 0,2 g 1%*, cukry 7,7 g 9%*, sól 0,32 g 5%* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) 100 g: 1591 kJ/376 kcal ILNI: V1S3ES17 *% (**dziennej) referencyjnej wartości spożycia dla dorosłych wg rozporządzenia UE Nr 1169/2011


Informacje producenta

Opis produktu

więcej na www.nestle-cereals.com/pl/pl/

Cechy

5 zbóż
składniki dobrze znane
zawierają pełne ziarno, nasz składnik nr 1
bez sztucznych aromatów


Marka

Nestlé


Marka standaryzowana

Marka:Nestlé


Podmarka

Podmarka:Cheerios Miodowy


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez sztucznych aromatów

Produkty z kategorii Miodowe

4.9
z 52 opinii
LUBELLA Płatki śniadaniowe MIODO KÓŁKA (kółka miodowe z pełnym ziarnem) 500 g

LUBELLA

Płatki śniadaniowe MIODO KÓŁKA (kółka miodowe z pełnym ziarnem)

500 g
19,58 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe KANGUS (ziarna pszenicy w miodzie)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 21 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
EKO WITAL Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO 300 g

EKO WITAL

Płatki śniadaniowe - kulki miodowe BIO

300 g
36,63 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 23 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy NESQUIK MAXI CHOCO (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CHOCAPIC (czekoladowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store