Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Soki, nektary i herbatki
Od 5-6 miesiąca
APOTHEKE Herbatka dla dzieci - uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex.
Herbatka dla dzieci   uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex. APOTHEKE 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

APOTHEKE Herbatka dla dzieci - uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex.

30 g
APOTHEKE

Cena8,99 zł
299,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

dla dzieci powyżej 6. miesiąca


APOTHEKE Herbatka dla dzieci - uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex.


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2028
Dostępne warianty
APOTHEKE Herbatka dla dzieci - Rooibos (od 3 roku życia) BIO 20 torebek ex.
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Stella
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra herbata
10.04.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Opakowanie posiada inną szatę graficzną co spowodowało krótkie zastanowienie czy to ten sam produkt ;D W smaku i zapachu najbardziej wyczuwalna jest mięta. Plus za ekologiczne podejscie i zastosowanie małego opakowania w sam raz dla zawartości, a nie zbyt dużego jak u antyekologicznej konkurencji. Plus za miłe ilustracje na zawieszkach, lubiane przez dzieci👍️Kupię jeszcze nie raz👍
20.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️ smaczna herbata
31.10.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
299,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
APOTHEKE
EAN:
8595178200694
Cena za kg:
299,67 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
APOTHEKE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8595178200694

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Stosowanie: Herbatka dla dzieci o działaniu uspokajającym, działa też pozytywnie na układ trawienia. Dla dzieci powyżej 6 miesiąca. Zalecane spożycie: Dzieci od 6 miesiąca: 1 szklanka dziennie. Dzieci od 3 lat: 2-3 szklanki dziennie.


Przechowywanie

Przechowywać suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - CZ-BIO-002 30 g, 20 x 1,5 g


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

6


Informacje producenta

Marka

Apotheke


Marka standaryzowana

MarkaApotheke

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

Green Dot


Pochodzenie

Czechy. Pochodzenie składników: rolnictwo UE/spoza UE.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka dla dzieci

Wariant melisa mięta rumianek bio

Produkty z kategorii Od 5-6 miesiąca

5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 3 opinii
BOBO FRUT Nektar jabłko gruszka po 6 miesiącu życia 300 ml

BOBO FRUT

Nektar jabłko gruszka po 6 miesiącu życia

300 ml
19,97 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
APOTHEKE Herbatka dla dzieci - uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex. 30 g

APOTHEKE

Herbatka dla dzieci - uspokajająca (po 6 miesiącu) BIO 20 torebek ex.

30 g
299,67 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 5 opinii
BOBO FRUT Nektar jabłko morela po 6 miesiącu życia 300 ml

BOBO FRUT

Nektar jabłko morela po 6 miesiącu życia

300 ml
23,30 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka

Produkty marki APOTHEKE

5.0
z 11 opinii
APOTHEKE Herbatka dla dzieci - Rooibos (od 3 roku życia) BIO 20 torebek ex. 30 g

APOTHEKE

Herbatka dla dzieci - Rooibos (od 3 roku życia) BIO 20 torebek ex.

30 g
266,33 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
APOTHEKE Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO 115 g

APOTHEKE

Błonnik (łuski babki jajowatej) BIO

115 g
252,09 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store