Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Słodkie
MONTEVERDI Dolce Novella
Dolce Novella MONTEVERDI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

MONTEVERDI Dolce Novella

czerwone słodkie
słodkie
MONTEVERDI
750 ml
zawartość alkoholu: 10%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena57,99 zł
77,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.12.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione wino od lat - ma pyszny smak, nie czuć w nim alkoholu aż tak bardzo, jak w przypadku innych czerwonych win (a w konsekwencji, głowa też nie boli następnego dnia ;-) ).
14.11.2023
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2025
0
0
mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2024
0
0
julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2024
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
MONTEVERDI
EAN:
8006366000915
Cena za kg:
77,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
MONTEVERDI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8006366000915

Produkty z kategorii Słodkie

4.9
z 59 opinii
CARLO ROSSI Sweet Red 750 ml

CARLO ROSSI

Sweet Red

750 ml
33,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii

23% taniej

CROFT Porto 750 ml

CROFT

Porto

750 ml
56,65 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena promocyjna42,49 zł
54,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MONTEVERDI Dolce Novella 750 ml

MONTEVERDI

Dolce Novella

750 ml
77,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Cena57,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MONTEVERDI

4.0
z 1 opinii
MONTEVERDI Primitivo 750 ml

MONTEVERDI

Primitivo

750 ml
63,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena47,99 zł
Do koszyka
MONTEVERDI Negroamaro 750 ml

MONTEVERDI

Negroamaro

750 ml
93,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena69,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store