Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - królik

Dla wszystkich ras - królik

Wróć do Karma mokra dla psa

SaszetkaPuszka <=400gPuszka >401g



4.8
z 16 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029

4.9
z 8 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028

5.0
z 18 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028

4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store