Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla wszystkich ras - jagnięcina
Puszka >401g

Puszka >401g

Wróć do Dla wszystkich ras - jagnięcina




4.9
z 22 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028

4.0
z 1 opinii

28% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,96 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028

4.8
z 13 opinii
BRIT Premium By Nature Mokry pokarm dla dorosłych psów z jagnięciną i kaszą gryczaną puszka 800 g

BRIT Premium By Nature

Mokry pokarm dla dorosłych psów z jagnięciną i kaszą gryczaną puszka

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store