Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Podłogi
Do paneli i drewna

Do paneli i drewna

Wróć do Podłogi




4.9
z 49 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Podłóg Drewno i Panele Expert 750ml 750 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Podłóg Drewno i Panele Expert 750ml

750 ml
17,99 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031

5.0
z 17 opinii
SIDOLUX Płyn do mycia Podłóg Panele Expert 750ml 750 ml

SIDOLUX

Płyn do mycia Podłóg Panele Expert 750ml

750 ml
17,99 zł/l
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2031

4.8
z 14 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml 750 ml

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 750ml

750 ml
26,60 zł/l
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027

4.9
z 22 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml

1 l
8,75 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2029

4.8
z 4 opinii
PRONTO Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml 1 l

PRONTO

Płyn do mycia Podłóg Winylowych Płytek i Paneli 1000ml

1 l
19,89 zł/l
Cena19,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2028

4.9
z 13 opinii
SIDOLUX Środek do ochrony renowacji i nabłyszczania Podłóg Drewnianych 500ml 500 ml

SIDOLUX

Środek do ochrony renowacji i nabłyszczania Podłóg Drewnianych 500ml

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028

5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store