Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Płyny do WC
Ekologiczne

Ekologiczne

Wróć do Płyny do WC




5.0
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml 750 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml

750 ml
14,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

5.0
z 13 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
19,99 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2029

5.0
z 8 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia WC Probiotics 750ml 750 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia WC Probiotics 750ml

750 ml
19,99 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029

5.0
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml

750 ml
14,47 zł/l
Cena10,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030

4.9
z 30 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Cytryna 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Cytryna 750ml

750 ml
14,47 zł/l
Cena10,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2031

4.9
z 34 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Lawenda 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Lawenda 750ml

750 ml
14,47 zł/l
Cena10,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2030

4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store