Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dania gotowe
Dania jednogarnkowe
Fasolka

Fasolka

Wróć do Dania jednogarnkowe




4.9
z 109 opinii
HEINZ Beanz Fasolka w sosie pomidorowym 415 g

HEINZ Beanz

Fasolka w sosie pomidorowym

415 g
20,46 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.9
z 38 opinii
HEINZ Beanz Fasolka w sosie pomidorowym 415 g

HEINZ Beanz

Fasolka w sosie pomidorowym

415 g
20,46 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

4.9
z 68 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Polska fasolka po bretońsku 430 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Polska fasolka po bretońsku

430 g
20,91 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

4.9
z 33 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Indyjska fasolka curry 430 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Indyjska fasolka curry

430 g
20,91 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

4.8
z 45 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Meksykańskie fasolka chili sin carne 430 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Meksykańskie fasolka chili sin carne

430 g
20,91 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029

5.0
z 25 opinii
HEINZ Beanz Fasolka w sosie pomidorowym z chilli 390 g

HEINZ Beanz

Fasolka w sosie pomidorowym z chilli

390 g
21,77 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 20 opinii
HEINZ Beanz Fasolka w sosie pomidorowym barbecue 390 g

HEINZ Beanz

Fasolka w sosie pomidorowym barbecue

390 g
21,77 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

4.8
z 29 opinii
BONDUELLE Danie na ciepło Teksańska fasolka cayenne 400 g

BONDUELLE Danie na ciepło

Teksańska fasolka cayenne

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2029

4.9
z 15 opinii
BIO PLANET Fasolka w sosie pomidorowym BIO 360 g

BIO PLANET

Fasolka w sosie pomidorowym BIO

360 g
21,08 zł/kg
Cena promocyjna7,59 zł
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

4.9
z 74 opinii
KUCHNIA KACHNY Fasolka po bretońsku z kiełbasą 500 g

KUCHNIA KACHNY

Fasolka po bretońsku z kiełbasą

500 g
16,38 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

4.8
z 46 opinii
KUCHNIA STAROPOLSKA Fasolka po bretońsku z kiełbasą 700 g

KUCHNIA STAROPOLSKA

Fasolka po bretońsku z kiełbasą

700 g
15,70 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store