Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Miody
Lipowe

Lipowe

Wróć do Miody




5.0
z 30 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód lipowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód lipowy nektarowy

400 g
44,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2028

5.0
z 43 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód lipowy

400 g
41,22 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029

PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy (kamionka)

250 g
115,96 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka

4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2029

4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store