Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Brzoskwiniowe

Brzoskwiniowe

Wróć do Dżemy




4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 77 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem z czarnej porzeczki 200 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem z czarnej porzeczki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 52 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 4 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
38,00 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store