Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Produkty śniadaniowe
Musli, płatki, granole
Płatki śniadaniowe
Owocowe

Owocowe

Wróć do Płatki śniadaniowe




4.7
z 3 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z bananem i siemieniem lnianym (bez dodatku cukrów)

50 g
95,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 9 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe STRAWBERRY MINIS (truskawkowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru) 50 g

FOODS BY ANN

Pudding orzechowy HIGH PROTEIN z porzeczkami i chia (bez dodatku cukru)

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store