Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Mieszanki orzechowe

Mieszanki orzechowe

Wróć do Orzechy




4.9
z 81 opinii
BAKALLAND Mieszanka orzechów 100 g

BAKALLAND

Mieszanka orzechów

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 31 opinii
BAKALLAND Mieszanka bakaliowa żurawina nerkowiec migdał 100 g

BAKALLAND

Mieszanka bakaliowa żurawina nerkowiec migdał

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 24 opinii
KRESTO Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe) 140 g

KRESTO

Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe)

140 g
77,07 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026

4.9
z 14 opinii
FELIX Mieszanka studencka 200 g

FELIX

Mieszanka studencka

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 14 opinii
HEBAR Duet Nerkowce z Żurawiną 400 g

HEBAR

Duet Nerkowce z Żurawiną

400 g
69,97 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 7 opinii
HEBAR Mieszanka studencka z belgijską czekoladą 300 g

HEBAR

Mieszanka studencka z belgijską czekoladą

300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 15 opinii
BAKADELIO Mieszanka orzechów szlachetnych 160 g

BAKADELIO

Mieszanka orzechów szlachetnych

160 g
92,44 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka

5.0
z 15 opinii
BAKALLAND Mieszanka keksowa 400 g

BAKALLAND

Mieszanka keksowa

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
HEBAR Mieszanka orzechów 400 g

HEBAR

Mieszanka orzechów

400 g
84,97 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store