Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Inne długie

Inne długie

Wróć do Długi




5.0
z 23 opinii

21% taniej

MAKŁOWICZ I SYNOWIE Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum) 400 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Makaron Fettuccine (z semoliny z pszenicy durum)

400 g
13,72 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2028

4.9
z 31 opinii
RANA Makaron Pappardelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Pappardelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka

4.8
z 16 opinii
DIET FOOD Makaron konjac fettucine (wstążki) bezglutenowy 270 g

DIET FOOD

Makaron konjac fettucine (wstążki) bezglutenowy

270 g
37,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
MAXSPORT Organic Protein Makaron proteinowy fettuccine (z zielonej soi) bezglutenowy BIO 200 g

MAXSPORT Organic Protein

Makaron proteinowy fettuccine (z zielonej soi) bezglutenowy BIO

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store