Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Serki homogenizowane i wiejskie
Homogenizowane
Owocowe

Owocowe

Wróć do Homogenizowane




4.9
z 62 opinii
PIĄTNICA Serek homogenizowany truskawkowy 150 g

PIĄTNICA

Serek homogenizowany truskawkowy

150 g
21,00 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni

4.9
z 43 opinii
DANIO Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek Homogenizowany Truskawkowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy w saszetce 120 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy w saszetce

120 g
35,75 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka

5.0
z 127 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany o smaku truskawkowym 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany o smaku truskawkowym

200 g
18,45 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

5.0
z 42 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany tropikalny 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany tropikalny

200 g
17,95 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
ROLMLECZ Serek homogenizowany agrest z czerwoną porzeczką 200 g

ROLMLECZ

Serek homogenizowany agrest z czerwoną porzeczką

200 g
17,45 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka

4.9
z 126 opinii
DANIO Serek homogenizowany brzoskwiniowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany brzoskwiniowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka

4.9
z 74 opinii
DANIO Serek homogenizowany mango 130 g

DANIO

Serek homogenizowany mango

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 83 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 26 dniPrzydatny ok. 26 dni

4.9
z 66 opinii
DANIO Serek homogenizowany bananowy 130 g

DANIO

Serek homogenizowany bananowy

130 g
21,92 zł/kg
Cena2,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

5.0
z 27 opinii
DANIO Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g) 520 g

DANIO

Serek homogenizowany truskawkowy (4x130g)

520 g
17,87 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store