Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Z piekarni i cukierni
Tortille, pity i wrapy
Pity

Pity

Wróć do Tortille, pity i wrapy

Pszenne



4.9
z 140 opinii
ROBERTO Pinsa 230 g

ROBERTO

Pinsa

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 88 opinii
ROBERTO Pinsa 2x115g 230 g

ROBERTO

Pinsa 2x115g

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 61 opinii
DAN CAKE Pita kieszonki 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita kieszonki 4 szt.

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Kaucja: + 1,50 zł
Do koszyka

4.9
z 29 opinii
DAN CAKE Pita proteinowa 4 szt. 400 g

DAN CAKE

Pita proteinowa 4 szt.

400 g
21,72 zł/kg
Cena8,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka

4.8
z 20 opinii
DAN CAKE Pita 4 szt. 330 g

DAN CAKE

Pita 4 szt.

330 g
30,27 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 31 opinii
MESTEMACHER Pinsa pełnoziarnista 230 g

MESTEMACHER

Pinsa pełnoziarnista

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
MESTEMACHER Pinsa pszenna 230 g

MESTEMACHER

Pinsa pszenna

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

4.9
z 36 opinii
AQUAFARINA Pinsa 230 g

AQUAFARINA

Pinsa

230 g
60,83 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store