Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Zioła i natki
Zioła cięte

Zioła cięte

Wróć do Zioła i natki

BazyliaEstragonKolendraMiętaRozmarynTrawa cytrynowaTymianek



4.9
z 636 opinii
FRISCO FRESH Kolendra - świeża cięta (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Kolendra - świeża cięta (80g-120g)

~100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.8
z 86 opinii
FRISCO FRESH Rozmaryn - świeży cięty (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Rozmaryn - świeży cięty (80g-120g)

~100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 212 opinii
FRISCO FRESH Mięta - świeża cięta (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Mięta - świeża cięta (80g-120g)

~100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.5
z 109 opinii
FRISCO FRESH Bazylia - świeża cięta (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Bazylia - świeża cięta (80g-120g)

~100 g
134,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,49 zł
13,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 43 opinii
FRISCO FRESH Trawa cytrynowa - pęczek 150 g

FRISCO FRESH

Trawa cytrynowa - pęczek

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.7
z 49 opinii
FRISCO FRESH Tymianek - świeży cięty (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Tymianek - świeży cięty (80g-120g)

~100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 9 opinii
FRISCO FRESH Estragon - świeży cięty (80g-120g) 100 g

FRISCO FRESH

Estragon - świeży cięty (80g-120g)

~100 g
161,90 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store