Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Jabłka i gruszki

Jabłka i gruszki

Wróć do Warzywa i owoce

Jabłka uniwersalneJabłka do chrupaniaJabłka do przetworówGruszki



4.8
z 573 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Gala (480g-720g) 600 g

FRISCO FRESH

Jabłka Gala (480g-720g)

~600 g
6,15 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 2988 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Szampion 3-5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,61 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 2929 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Ligol 3 - 5 szt. (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Ligol 3 - 5 szt. (640g-960g)

~800 g
4,61 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.8
z 1733 opinii

50% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
9,99 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 1692 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g) 1.2 kg

FRISCO FRESH

Jabłka Deserowe 4-6 szt. (960g-1440g)

~1.2 kg
4,58 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

4.8
z 270 opinii
FRISCO FRESH Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka zielone Granny Smith 4-7 szt. (800g-1200g)

~1 kg
12,99 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

4.8
z 1492 opinii
FRISCO FRESH Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka słodkie Jonaprince 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
4,49 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

4.7
z 114 opinii
FRISCO FRESH Jabłka czerwone Red Delicious 3-4 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Jabłka czerwone Red Delicious 3-4 szt. (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.7
z 202 opinii
FRISCO FRESH Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g) 800 g

FRISCO FRESH

Jabłka Boskop 3-4szt. (kwaśne) (640g-960g)

~800 g
6,24 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 56 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka Gala BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka Gala BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

4.7
z 242 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże BIO (champion - polska) (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka


4.9
z 69 opinii
Nowość
FRISCO ORGANIC Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka świeże Red Prince BIO (800g-1200g)

~1 kg
14,99 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka

4.7
z 36 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszka Konferencja BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Gruszka Konferencja BIO

1 kg
15,99 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
FRISCO ORGANIC Jabłka red jonaprince BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Jabłka red jonaprince BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store