Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

HIPP

HIPP

Hipp to marka będąca największym na całym świecie przetwórcą ekologicznych produktów!
Oferta firmy jest bardzo szeroka, lecz są to przede wszystkim produkty dla niemowląt oraz dzieci do 3-go roku życia. Między innymi: mleko, przetwory w słoiczkach (owocowe, warzywne, a także zupki i obiady).
Żywienie niemowląt oraz dzieci jest niesamowicie ważne, dlatego Hipp wychodzi rodzicom naprzeciw, tworząc produkty stuprocentowo naturalne, ekologiczne, zawierające najważniejsze witaminy i minerały zapewniające zdrowie i prawidłowy rozwój Twojego maluszka aż do 3-go roku życia!.

ProduktyHIPPwe Frisco.pl


5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sok Jabłka Winogrona - po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO od pokoleń

Sok Jabłka Winogrona - po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Smoothie Jabłka-Banany-Mandarynki po 1 roku BIO 120 ml

HIPP BIO od pokoleń

Smoothie Jabłka-Banany-Mandarynki po 1 roku BIO

120 ml
48,25 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka

5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Penne z pomidorami marchewką i cukinią po 6 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP 2 BIO Combiotik Ekologiczne mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu 550 g

HIPP 2 BIO Combiotik

Ekologiczne mleko następne dla niemowląt po 6. miesiącu

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027

5.0
z 3 opinii
HIPP Babysanft Szampon pielęgnacyjny dla niemowląt i dzieci 200 ml

HIPP

Babysanft Szampon pielęgnacyjny dla niemowląt i dzieci

200 ml
79,95 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

25% taniej

HIPP Babysanft Oliwka pielęgnacyjna 200 ml

HIPP

Babysanft Oliwka pielęgnacyjna

200 ml
74,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

35% taniej

HIPP Babysanft Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała 75 ml

HIPP

Babysanft Pielęgnacyjny krem do twarzy i ciała

75 ml
173,20 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

HIPP Babysanft Intensywny balsam nawilżający 300 ml

HIPP

Babysanft Intensywny balsam nawilżający

300 ml
76,63 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027

HIPP 1 Comfort Combiotik wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia 300 g

HIPP 1 Comfort Combiotik

wzdęcia kolki i zaparcia od urodzenia

300 g
133,30 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

5.0
z 1 opinii
HIPP Junior Combiotik 3 Mleko dla dzieci po 1. roku 550 g

HIPP Junior Combiotik 3

Mleko dla dzieci po 1. roku

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

5.0
z 2 opinii
HIPP Junior Combiotik 5 Mleko dla przedszkolaka 550 g

HIPP Junior Combiotik 5

Mleko dla przedszkolaka

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

HIPP COMBIOTIK 4 Junior Mleko dla dzieci po 2. roku 550 g

HIPP COMBIOTIK 4 Junior

Mleko dla dzieci po 2. roku

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Pierwsze jabłko po 4. miesiącu 80 g

HIPP BIO od pokoleń

Pierwsze jabłko po 4. miesiącu

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka jaglana z ryżem i kukurydzą bezglutenowa po 4 miesiącu 200 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka jaglana z ryżem i kukurydzą bezglutenowa po 4 miesiącu

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
HIPP 1 BIO Combiotik Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 550 g

HIPP 1 BIO Combiotik

Ekologiczne mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-08-2027

5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Brzoskwinie 5x20g po 1. roku

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku 100 g

HIPP BIO od pokoleń

Batonik Owsiany Truskawki-Maliny 5x20g po 3. roku

100 g
199,90 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

HIPP 2 Mleko następne z mleka koziego BIO po 6. miesiącu 400 g

HIPP 2

Mleko następne z mleka koziego BIO po 6. miesiącu

400 g
157,47 zł/kg
Cena62,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-07-2027

5.0
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Koperkowa z ryżem i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Pierwsza marchewka po 4. miesiącu 80 g

HIPP BIO od pokoleń

Pierwsza marchewka po 4. miesiącu

80 g
56,13 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027

5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Naleśniczki z musem jabłkowym BIO 200 g

HIPP BIO od pokoleń

Naleśniczki z musem jabłkowym BIO

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
12
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store