Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Oliwa z oliwek
Niefiltrowana
LA CASA DEL GUSTO Oliwa z oliwek extra vergine Rustichello (niefiltrowana)
Oliwa z oliwek extra vergine Rustichello (niefiltrowana) LA CASA DEL GUSTO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

LA CASA DEL GUSTO Oliwa z oliwek extra vergine Rustichello (niefiltrowana)

500 ml
LA CASA DEL GUSTO
UE

Cena49,99 zł
99,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobrej jakości oliwa.
02.03.2026
0
0
Bruno
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna oliwa warta swojej ceny. Bardzo smaczna, ale co również ważne butelka jest bardzo dobrej jakości i widać, że ktoś wiedział co robi - czego chyba nie mogę niestety powiedzieć o żadnej oliwie którą znajdę w biedronce czy lidlu... Więc wszystkie dobrodziejstwa zostaną w butelce. Jak na tego typu oliwię to ma zaskakująco delikatny smak. Niemniej warto ją zjeść relatywnie szybko, aby skorzystać na jej atutach jak najbardziej.
21.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Godna polecenia.
02.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
12.01.2026
0
0
Bea
zweryfikowano
Zgłaszam
Odpowiada mi
30.05.2025
0
0
Bea
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
VIANDS
Marka:
LA CASA DEL GUSTO
EAN:
5906961180414
Cena za kg:
99,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
LA CASA DEL GUSTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VIANDS
EAN:
5906961180414

Produkty z kategorii Niefiltrowana

4.9
z 24 opinii

39% taniej

COPPINI Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana) 1 l

COPPINI

Oliwa z oliwek extra vergine (niefiltrowana)

1 l
54,99 zł/l
Cena promocyjna54,99 zł
89,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.7
z 15 opinii
GREECE COMPANY Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO 500 ml

GREECE COMPANY

Oliwa z oliwek Extra Virgin niefiltrowana BIO

500 ml
139,98 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
5.0
z 8 opinii
MONINI Non Filtrato Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine 500 ml

MONINI Non Filtrato

Oliwa z oliwek niefiltrowana Extra Vergine

500 ml
93,98 zł/l
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store