Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa mielona
Intensywna
EDUSCHO Family Kawa mielona
Kawa mielona Family EDUSCHO 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 85 opinii

EDUSCHO Family Kawa mielona

3 kg
EDUSCHO
UE
1 szt.12 szt.

Cena218,40 zł
72,80 zł/kg
Kaucja: + 12,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.07.2027
Parametry
Cena za kg:
72,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3 kg
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
Marka:
EDUSCHO
EAN:
5900839795472
Cena za kg:
72,80 zł/kg
Waga:
3 kg
Marka:
EDUSCHO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TCHIBO WARSZAWA SPÓŁ
EAN:
5900839795472

Produkty z kategorii Intensywna

4.9
z 85 opinii

18% taniej

EDUSCHO Family Kawa mielona 250 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

250 g
59,96 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
18,20 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
5.0
z 60 opinii
LAVAZZA Kawa mielona CREMA E GUSTO 250 g

LAVAZZA

Kawa mielona CREMA E GUSTO

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 39 opinii
EDUSCHO Family Kawa mielona 450 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
SAQUELLA Kawa mielona Intenso Bold 200 g

SAQUELLA

Kawa mielona Intenso Bold

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 7 opinii
DAVIDOFF Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica) 250 g

DAVIDOFF

Kawa mielona RICH AROMA (100% Arabica)

250 g
159,96 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027

Produkty marki EDUSCHO

4.9
z 85 opinii

18% taniej

EDUSCHO Family Kawa mielona 250 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

250 g
59,96 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
18,20 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.9
z 39 opinii
EDUSCHO Family Kawa mielona 450 g

EDUSCHO Family

Kawa mielona

450 g
66,64 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
4.7
z 3 opinii
EDUSCHO Family Kawa ziarnista 1 kg

EDUSCHO Family

Kawa ziarnista

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista CAFFE CREMA 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista CAFFE CREMA

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
5.0
z 2 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista CREMA GOLD 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista CREMA GOLD

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
5.0
z 1 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO CLASSIC

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-09-2027
4.8
z 4 opinii
EDUSCHO Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO 1 kg

EDUSCHO

Kawa ziarnista ESPRESSO INTENSO

1 kg
84,99 zł/kg
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store