Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 12-15 miesiąca
BOBOVITA Obiadek Junior Spaghetti po bolońsku 1-3 lata
Spaghetti po bolońsku 1 3 lata Obiadek Junior BOBOVITA 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BOBOVITA Obiadek Junior Spaghetti po bolońsku 1-3 lata

1.5 kg
BOBOVITA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena47,94 zł
31,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
W obiadkach BoboVita nie ma śladu konserwantów. Tej pewności nie masz przygotowując sama jedzenie w domu. Nie wiesz przecież czy nie dodano konserwantów do produktów mięsnych lub do przypraw, których używasz gotując posiłek dla Twojego dziecka.

Obiadki BoboVita powstają wyłącznie z wartościowych składników, które najchętniej dawałabyś swojemu dziecku. Pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a dodatkowo są we właściwych proporcjach dopasowanych do jego potrzeb. Na każdy etap życia dziecka znajdziesz obiadek o odpowiedniej konsystencji idealnej do nauki gryzienia.

BOBOVITA Obiadek Junior Spaghetti po bolońsku 1-3 lata


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.12.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
314.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
75.00 kcal
3.8%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
10.00 g
3.8%
w tym cukry (g)
2.10 g
2.3%
Błonnik (g)
1.50 g
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.05 g
0.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.5 kg
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BOBOVITA
EAN:
5900852008672
Cena za kg:
31,96 zł/kg
Waga:
1.5 kg
Marka:
BOBOVITA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852008672

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Przygotowanie i przechowywanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki, używając plastikowej łyżeczki. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin. Nie przechowuj resztek produktu, który jadło dziecko. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Przechowuj w temperaturze pokojowej. Podaj dziecku, lub pozwól spróbować samodzielnego jedzenia łyżeczką.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka.

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat)
1


Górna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat)
3


Informacje producenta

Opis produktu

spełnia rygorystyczne normy jakościowe dla najmłodszych* bez konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku* z warzywami gotowanymi na parze* zbilansowany skład odpowiedni do wieku* bez dodatku soli* mięso od sprawdzonych dostawców* *Produkt dla niemowląt i małych dzieci zawiera składniki skontrolowane pod kątem bezpieczeństwa dla niemowląt. Skład dostosowany do wieku. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Cechy

hit BoboVita*
*wśród posiłków BoboVita 250 g, sprzedaż wg AC Nielsen, 2017 r.


Marka

BoboVita


Marka standaryzowana

Marka:BoboVita


Marka producenta

Marka:Nutricia


O producencie

Certyfikowany producent ISO 22000

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Polsce


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli

Produkty z kategorii Obiadki od 12-15 miesiąca

4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER OBIADEK Spaghetti po bolońsku dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Spaghetti po bolońsku dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 15 opinii
HIPP BIO od pokoleń Spaghetti Bolognese - po 12 miesiącu 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Spaghetti Bolognese - po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.8
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Spaghetti Bolognese po 1 roku życia BIO 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Spaghetti Bolognese po 1 roku życia BIO

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kluseczki kładzione z gulaszem z delikatnej wołowiny po 1. roku BIO 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Kluseczki kładzione z gulaszem z delikatnej wołowiny po 1. roku BIO

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kasza bulgur z warzywami, cieciorką i wołowiną, po 11 miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Kasza bulgur z warzywami, cieciorką i wołowiną, po 11 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 8 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Kluseczki z warzywami i indykiem 1-3 lata 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Kluseczki z warzywami i indykiem 1-3 lata

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2028
5.0
z 5 opinii
HIPP Makaron z łososiem marchewką i brokułami po 12 miesiącu 250 g

HIPP

Makaron z łososiem marchewką i brokułami po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 12 opinii
HIPP BIO od pokoleń Krupniczek z warzywami i kurczakiem po 1 roku życia BIO 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Krupniczek z warzywami i kurczakiem po 1 roku życia BIO

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 10 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Warzywa z kurczakiem w pomidorach 1-3 lata 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Warzywa z kurczakiem w pomidorach 1-3 lata

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Warzywa w potrawce z cielęcinką 1-3 lata 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Warzywa w potrawce z cielęcinką 1-3 lata

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Pasta z pomidorami szynką i papryką po 15 miesiącu 250 g

BOBOVITA

Pasta z pomidorami szynką i papryką po 15 miesiącu

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszotto z warzywami i indykiem po 12. miesiącu 250 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszotto z warzywami i indykiem po 12. miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Pasta Bambini Rigatoni Napoli po 11. miesiącu 220 g

HIPP BIO od pokoleń

Pasta Bambini Rigatoni Napoli po 11. miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 5 opinii
BOBOVITA Kaszotto! Kasza bulgur z indykiem i batatem po 11 miesiącu 250 g

BOBOVITA Kaszotto!

Kasza bulgur z indykiem i batatem po 11 miesiącu

250 g
33,56 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2027
4.8
z 5 opinii
Nowość
GERBER OBIADEK Rybka z marchewką, groszkiem i kluseczkami dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Rybka z marchewką, groszkiem i kluseczkami dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Białe warzywa z indykiem w sosie po 15 miesiącu 250 g

BOBOVITA

Białe warzywa z indykiem w sosie po 15 miesiącu

250 g
35,16 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Domowa potrawka z kurczakiem i szpinakiem - po 12 miesiącu 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Domowa potrawka z kurczakiem i szpinakiem - po 12 miesiącu

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Obiadek Warzywna potrawka z wołowiną - po 12 miesiącu 250 g

BOBOVITA Obiadek

Warzywna potrawka z wołowiną - po 12 miesiącu

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.8
z 6 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Risotto z indykiem - 1-3 lata 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Risotto z indykiem - 1-3 lata

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-09-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Makaron z morszczukiem i warzywami po 12 miesiącu 250 g

BOBOVITA

Makaron z morszczukiem i warzywami po 12 miesiącu

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 4 opinii
HIPP Kluseczki z dzikim łososiem w sosie ziołowo-śmietanowym 250 g

HIPP

Kluseczki z dzikim łososiem w sosie ziołowo-śmietanowym

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 1 opinii
BOBOVITA Obiadek Junior Spaghetti po bolońsku 1-3 lata 250 g

BOBOVITA Obiadek Junior

Spaghetti po bolońsku 1-3 lata

250 g
31,96 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2027

Produkty marki BOBOVITA

5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.9
z 10 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa truskawka bezglutenowa dla niemowląt po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku owoców leśnych bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2027
5.0
z 6 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2027
5.0
z 8 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa o smaku wieloowocowym bezglutenowa - po 9 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku bananowym bezglutenowa - po 4 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.8
z 4 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-ryżowa wanilia po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 11 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa owsiana - po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2027
4.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa kakao po 12 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczno-zbożowa 4 owoce po 8 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
5.0
z 7 opinii
BOBOVITA Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka manna 3 owoce - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 3 opinii
BOBOVITA Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka ryżowa o smaku malinowym bezglutenowa - po 6 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
5.0
z 9 opinii
BOBOVITA Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu 230 g

BOBOVITA

Kaszka mleczna manna po 4 miesiącu

230 g
47,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu 180 g

BOBOVITA

Kaszka zbożowa jabłko śliwka - po 8 miesiącu

180 g
49,94 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
BOBOVITA Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z mango i pomarańczą po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027
4.7
z 3 opinii
BOBOVITA Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka) 100 g

BOBOVITA

Mus jabłko z bananem i truskawką po 6 miesiącu (tubka)

100 g
65,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store