Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 5 miesiąca
Ze zbożami
HIPP BIO Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym - po 5 miesiącu
Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym   po 5 miesiącu HIPP BIO 190g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

HIPP BIO Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym - po 5 miesiącu

190 g
HIPP BIO
1 szt.6 szt.

7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)
39,42 zł/kg
7,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym Hipp to produkt, który zachwyci każdego malucha, który ukończył juz 5 miesiąc życia. Niemowlęta potrzebują doskonale zbilansowanych posiłków, które zapewnią nie tylko energię ale i potrzeben witaminy. Ten produkt wyróżnia się najlepszą jakością, poniewaz jego składniki pochodzą z upraw ekologicznych.

Maliny i jabłka z kleikiem Hipp to danie, które wywoła uśmiech na twarzy naszych pociech. To wyjątkowy smak, który łączy w sobie kleik ryżowy oraz owoce. Tworzą one niesamowitą kompozycję, a przy tym są źródłem wielu witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju.

Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym Hipp - cechy:

  • Wyjątkowy smak
  • Produkt ekologiczny
  • Doskonały dla dzieci powyżej 5 miesiąca życia

Cechy

bez dodatku cukru

BIO - jakość, za którą ręczę - Stefan Hipp


HIPP BIO Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym - po 5 miesiącu


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Tagi
promocja
bio
wegetariański
Powiązane promocje
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g
5,59 zł/szt. kupując 4 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
225.00 kJ
2.7%
Wartość energetyczna (kcal)
53.00 kcal
2.7%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
11.80 g
4.5%
w tym cukry (g)
7.50 g
8.3%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
< 0.05 g
Sód (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP BIO
EAN:
9062300108085
Cena za kg:
29,42 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
HIPP BIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
9062300108085

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Podawaj między głównymi posiłkami. Odpowiednią porcję przełóż do miseczki. Pozostałą zawartość słoiczka zamknij, wstaw do lodówki i zużyj w ciągu 3 dni. Nie używaj metalowej łyżeczki, aby nie uszkodzić słoiczka.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na wieczku Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że słoiczek nie został naruszony. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

5


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka BIO


Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


Opis produktu

Produkt z certyfikatem ekologicznym. Znak HiPP BIO to gwarancja jakości wyższej niż wymagana przepisami prawa UE. hipp.pl/bio-od-pokolen - bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry - bez dodatku składników pochodzenia mlecznego - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera substancji konserwujących i barwników - bez aromatów


O marce

HiPP BIO od pokoleń


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym

Wariant po 5. miesiącu


Informacje o dodatkach: pozostały tekst

bez aromatów i zagęstników


Pochodzenie

:Wyprodukowano w Unii Europejskiej

Produkty z kategorii Ze zbożami

5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 13 opinii
KUBUŚ Baby Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus + Kaszka jabłko banan po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym - po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO

Maliny i jabłka z kleikiem ryżowym - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 12 opinii
KUBUŚ Baby Mus + Kaszka jabłko morela po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus + Kaszka jabłko morela po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z bananami kremowym kokosem i owsem po 5 miesiącu BIO 160 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z bananami kremowym kokosem i owsem po 5 miesiącu BIO

160 g
43,69 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Produkty marki HIPP BIO

4.9
z 15 opinii
HIPP BIO Jabłka z wodą źródlaną dla dzieci od 1 roku 200 ml

HIPP BIO

Jabłka z wodą źródlaną dla dzieci od 1 roku

200 ml
17,45 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 7 opinii
HIPP BIO Musli Truskawki-Maliny, od 10 miesiąca 200 g

HIPP BIO

Musli Truskawki-Maliny, od 10 miesiąca

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO Musli Banany-Jabłka-Śliwki, od 10 miesiąca 200 g

HIPP BIO

Musli Banany-Jabłka-Śliwki, od 10 miesiąca

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
HIPP BIO Good Morning Mus owocowy jabłka jagody banany z musli i jogurtem po 1. roku 120 g

HIPP BIO

Good Morning Mus owocowy jabłka jagody banany z musli i jogurtem po 1. roku

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HIPP BIO Good Morning Mus owocowy jabłka brzoskwinie banany z musli i jogurtem po 1. roku 120 g

HIPP BIO

Good Morning Mus owocowy jabłka brzoskwinie banany z musli i jogurtem po 1. roku

120 g
48,25 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu 220 g

HIPP BIO

Spaghetti z pomidorami i mozzarellą - po 7 miesiącu

220 g
37,68 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO Kaszka 5 zbóż, po 5 miesiącu 200 g

HIPP BIO

Kaszka 5 zbóż, po 5 miesiącu

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 7 opinii
HIPP BIO Sok Maliny Jabłka - po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO

Sok Maliny Jabłka - po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
HIPP BIO Kleik ryżowy po 4. miesiącu 200 g

HIPP BIO

Kleik ryżowy po 4. miesiącu

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO Musli chrupiące lwy Truskawka-Wanilia od 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące lwy Truskawka-Wanilia od 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HIPP BIO Musli chrupiące krokodyle Jabłko-Cynamon od 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące krokodyle Jabłko-Cynamon od 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
HIPP BIO Musli chrupiące dinozaury owoce leśne po 3 roku życia 300 g

HIPP BIO

Musli chrupiące dinozaury owoce leśne po 3 roku życia

300 g
63,30 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store