Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Smakowe
Pszeniczne
CORNELIUS Hazy Grapefruit Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna)
Hazy Grapefruit Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna) CORNELIUS 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

CORNELIUS Hazy Grapefruit Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna)

CORNELIUS
500 ml
zawartość alkoholu: 3%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,59 zł
13,18 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Lazy? Crazy? A może Hazy? Wszystko zależy od Ciebie, ponieważ pszeniczny Cornelius smakuje doskonale, zarówno kiedy masz ochotę na leniwy odpoczynek, jak i na spontaniczną imprezę. To dzięki drożdżom, które w naszym niefiltrowanym piwie odpowiadają za łagodny aromat i mętny wygląd. Dlatego aby docenić jego pełny smak, przed otwarciem butelki odwróć ją na chwilę do góry dnem.


Cechy

o smaku grapefuitowym, nieklarowane


CORNELIUS Hazy Grapefruit Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna)


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
CORNELIUS Hazy APA Piwo jasne (butelka bezzwrotna)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,18 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
DRINK ID
Marka:
CORNELIUS
EAN:
5905689310622
Cena za kg:
13,18 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CORNELIUS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
DRINK ID
EAN:
5905689310622

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Posiada naturalny osad drożdżowy.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 3


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Cornelius


Marka standaryzowana

MarkaCornelius

Opis produktu

Lazy? Crazy? A może Hazy? Wszystko zależy od Ciebie, ponieważ pszeniczny Cornelius smakuje doskonale, zarówno kiedy masz ochotę na leniwy odpoczynek, jak i na spontaniczną imprezę. To dzięki drożdżom, które w naszym niefiltrowanym piwie odpowiadają za łagodny aromat i mętny wygląd. Dlatego aby docenić jego pełny smak, przed otwarciem butelki odwróć ją na chwilę do góry dnem.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna.


Rodzaj alkoholu

TypPiwo

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo pszeniczne

Wariant Hazy Grapefruit

Produkty z kategorii Pszeniczne

5.0
z 4 opinii
INNE BECZKI Mango Jerry Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Mango Jerry Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORNELIUS Hazy Banan Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

CORNELIUS

Hazy Banan Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
BROWAR STU MOSTÓW Berliner Weisse Strawberry Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

BROWAR STU MOSTÓW

Berliner Weisse Strawberry Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
INNE BECZKI Peachy Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Peachy Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CORNELIUS

5.0
z 2 opinii
CORNELIUS Hazy Banan Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna) 500 ml

CORNELIUS

Hazy Banan Piwo pszeniczne (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORNELIUS Hazy APA Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

CORNELIUS

Hazy APA Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORNELIUS Hazy IPA Piwo jasne (butelka bezzwrotna) 500 ml

CORNELIUS

Hazy IPA Piwo jasne (butelka bezzwrotna)

500 ml
15,18 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store