Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Przekąski i słodycze
Wafelki
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu
Wafelki kukurydziane mango   po 7 miesiącu BIO od pokoleń HIPP 23g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu

23 g
HIPP
Belgia

6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (21% taniej)
303,91 zł/kg
6,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (21% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- z ekologicznych zbóż - słodycz tylko z owoców - bez dodatku aromatów Nasze produkty powstają wyłącznie z najlepszych surowców ekologicznych, które podlegają bezkompromisowym kontrolom na każdym etapie - od gleby aż po gotowy produkt. Nasze rozpływające się w ustach Wafelki kukurydziane HiPP BIO są naturalnie łagodne i mają delikatnie owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek.


HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane mango - po 7 miesiącu


Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane truskawkowe - po 8 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
bio
bezglutenowy
Powiązane promocje
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g
5,49 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1665.00 kJ
19.8%
Wartość energetyczna (kcal)
393.00 kcal
19.7%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
85.40 g
32.8%
w tym cukry (g)
9.50 g
10.6%
Błonnik (g)
2.50 g
Białko (g)
7.80 g
15.6%
Sól (g)
< 0.05 g
Tiamina (B1) (mg)
0.90 mg
Sód (g)
< 0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
238,70 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
23 g
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
Marka:
HIPP
EAN:
4062300463516
Cena za kg:
238,70 zł/kg
Waga:
23 g
Marka:
HIPP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HIPP POLSKA SP. Z O.
EAN:
4062300463516

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dzienna porcja: 3-5 wafelków podawanych np. jako część drugiego śniadania lub podwieczorku. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone.


Przechowywanie

Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po każdym użyciu szczelnie zamknij opakowanie. Zużyj w ciągu kilku dni. Najlepiej spożyć przed: data obok naklejki.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

8


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo zadławienia: Wafelki powinny być spożywane wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Nie podawaj, gdy dziecko leży. Zadbaj o regularną higienę jamy ustnej już od pojawienia się pierwszego ząbka.


Informacje producenta

Marka

HiPP


Marka standaryzowana

MarkaHiPP

Podmarka

Podmarka BIO


Logotypy stron trzecich

Rolnictwo ekologiczne z UE / spoza UE


Opis produktu

- z ekologicznych zbóż - słodycz tylko z owoców - bez dodatku aromatów Nasze produkty powstają wyłącznie z najlepszych surowców ekologicznych, które podlegają bezkompromisowym kontrolom na każdym etapie - od gleby aż po gotowy produkt. Nasze rozpływające się w ustach Wafelki kukurydziane HiPP BIO są naturalnie łagodne i mają delikatnie owocowy smak. Niewielkie, okrągłe wafelki idealnie pasują do małych rączek.


Dodatkowe informacje

Serwis dla Rodziców: tel. 22 853 44 44 Dołącz do Klubu mojego Maluszka na www.hipp.pl


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wafelki kukurydziane

Wariant mango od 8. m-ca

Produkty z kategorii Wafelki

4.9
z 7 opinii
BIOMINKI Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO 62 g

BIOMINKI

Wafle kukurydziano-jaglane niesolone BIO

62 g
78,87 zł/kg
Cena promocyjna4,89 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki kukurydziane truskawkowe - po 8 miesiącu 23 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki kukurydziane truskawkowe - po 8 miesiącu

23 g
303,91 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027

Produkty marki HIPP

5.0
z 17 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesi�ącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jagodowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.4
z 9 opinii
HIPP BIO od pokoleń Dynia z indykiem po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Dynia z indykiem po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Rosołek z kluseczkami i indykiem, po 7 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Śliwki z jabłkami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
HIPP BIO od pokoleń Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu 30 g

HIPP BIO od pokoleń

Wafelki ryżowe jabłkowe - po 7 miesiącu

30 g
183,00 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z morelami po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z morelami po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem i bananami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.8
z 5 opinii
HIPP Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu 190 g

HIPP

Potrawka z ziemniaczkami i królikiem - po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
4.8
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka mleczna z biszkoptami i jabłkami - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka warzywna z indykiem, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z jabłkami mango i morelami po 9 miesiącu życia BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Gruszki i jabłka z kleikiem orkiszowym BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchewka z ryżem i cielęciną, po 5 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Zupka pomidorowa z kluseczkami i kurczakiem po 7 miesiącu BIO

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Jabłka z burakiem - po 5 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 3 opinii
HIPP BIO od pokoleń Kaszka manna z mlekiem - po 4 miesiącu 190 g

HIPP BIO od pokoleń

Kaszka manna z mlekiem - po 4 miesiącu

190 g
29,42 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store