Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody na patyku, rożki, kanapki
Na patyku
Waniliowe i śmietankowe
NICK'S Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru
Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru NICK'S 90ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 27 opinii

NICK'S Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru

90 ml
NICK'S
Litwa

Cena7,99 zł
88,78 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 18.12.2026
Dostępne warianty
NICK'S Lody truskawkowe na patyku bez cukru
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
27 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
11%
3
4%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Zbyt slodkie
21.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, ale przyjechał mocno zmrożony
15.11.2025
0
0
Dobrochna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.06.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Anastazja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
88,78 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
90 ml
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
Marka:
NICK'S
EAN:
7350104402082
Cena za kg:
88,78 zł/l
Pojemność:
90 ml
Marka:
NICK'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KS DISTRIBUTION SPÓŁ
EAN:
7350104402082

Produkty z kategorii Waniliowe i śmietankowe

4.8
z 29 opinii

17% taniej

MAGNUM Lody waniliowe w polewie z białej czekolady 110 ml

MAGNUM

Lody waniliowe w polewie z białej czekolady

110 ml
75,00 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,25 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru 90 ml

NICK'S

Lody waniliowe z migdałami na patyku bez cukru

90 ml
88,78 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026

Produkty marki NICK'S

5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
216,25 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
217,25 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 8 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.8
z 4 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
160,36 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 10 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
4.8
z 23 opinii
NICK'S Lody słony karmel bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody słony karmel bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 25 opinii
NICK'S Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody ciasteczkowe z kawałkami karmelu i polewą karmelową bez cukru

473 ml
48,39 zł/l
Cena22,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 30 opinii
NICK'S Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowe z polewą nugatową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 26 opinii
NICK'S Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody czekoladowe z polewą czekoladową bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 27 opinii
NICK'S Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru 473 ml

NICK'S

Lody waniliowo-czekoladowe z kawałkami ciasteczek bez cukru

473 ml
48,60 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
NICK'S Baton czekoladowy ze słoną chrupką 32 g

NICK'S

Baton czekoladowy ze słoną chrupką

32 g
179,69 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
148,29 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi w czekoladzie mlecznej

40 g
149,75 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą 40 g

NICK'S

Baton z orzeszkami ziemnymi i czekoladą

40 g
174,75 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego 30 g

NICK'S

Babeczki o smaku czekoladowym z nadzieniem z masła orzechowego

30 g
245,00 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store