Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Kurczak
Filet
KURCZAK Z ROZTOCZA Filet z kurczaka bio (450g-600g)
Filet z kurczaka bio (450g 600g) KURCZAK Z ROZTOCZA 575g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 17 opinii

KURCZAK Z ROZTOCZA Filet z kurczaka bio (450g-600g)

~575 g
KURCZAK Z ROZTOCZA
Polska

Cena53,99 zł
93,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
12%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość, tylko szkoda, że bardzo krótki termin ważności, bywa niedostępny
16.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
zamawiam kolejny raz i nie mam uwag
17.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2026
0
0
Diamantis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Diamantis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Diamantis
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
93,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
575 g
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
Marka:
KURCZAK Z ROZTOCZA
EAN:
290934
Cena za kg:
93,90 zł/kg
Waga:
575 g
Marka:
KURCZAK Z ROZTOCZA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FARMY ROZTOCZA
EAN:
290934

Produkty z kategorii Filet

4.9
z 1206 opinii
FRISCO FRESH Filet z piersi z kurczaka (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Filet z piersi z kurczaka (400g-600g)

~500 g
32,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena16,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1022 opinii
KURCZAK SIELSKI Filet z piersi z kurczaka 480-720g 600 g

KURCZAK SIELSKI

Filet z piersi z kurczaka 480-720g

~600 g
41,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 1133 opinii
KURCZAK ZAGRODOWY Filety świeże klasa A (400g-600g) 500 g

KURCZAK ZAGRODOWY

Filety świeże klasa A (400g-600g)

~500 g
53,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 265 opinii
FRISCO FRESH Polędwiczki z piersi kurczaka ze ścięgnem (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Polędwiczki z piersi kurczaka ze ścięgnem (400g-600g)

~500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 86 opinii
DROSED Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g) 500 g

DROSED

Filet z kurczaka kukurydzianego klasa A (400g - 600g)

~500 g
49,98 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 88 opinii
FRISCO FRESH Kostka z filet z piersi kurczaka świeży kl.A 500 g

FRISCO FRESH

Kostka z filet z piersi kurczaka świeży kl.A

500 g
34,58 zł/kg
Cena17,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 55 opinii
SUPERDROB Paski z fileta z piersi kurczaka 400 g

SUPERDROB

Paski z fileta z piersi kurczaka

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 9 opinii
FRISCO FRESH Sznycel z fileta z piersi kurczaka świeży kl.A 500 g

FRISCO FRESH

Sznycel z fileta z piersi kurczaka świeży kl.A

500 g
31,98 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni

Produkty marki KURCZAK Z ROZTOCZA

4.6
z 19 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Udo z kurczaka bio (450g-600g) 525 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Udo z kurczaka bio (450g-600g)

~525 g
66,65 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.5
z 13 opinii
KURCZAK Z ROZTOCZA Podudzie z kurczaka bio (450g-550g) 500 g

KURCZAK Z ROZTOCZA

Podudzie z kurczaka bio (450g-550g)

~500 g
67,98 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store