Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Feta i halloumi
Halloumi
ALAMBRA Ser Halloumi porcjowany ( kartonik)
Ser Halloumi porcjowany ( kartonik) ALAMBRA 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

ALAMBRA Ser Halloumi porcjowany ( kartonik)

180 g
ALAMBRA
Cypr

Cena19,29 zł
107,17 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry, mało słony, dobrze się griluje
03.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię ser halloumi. Porcjowanie ułatwia jego przyrządzenie.
12.05.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.09.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Kira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Hania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
107,17 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
ALAMBRA
EAN:
5290093003568
Cena za kg:
107,17 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
ALAMBRA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
5290093003568

Produkty z kategorii Halloumi

4.9
z 60 opinii
DODONI Ser Halloumi 225 g

DODONI

Ser Halloumi

225 g
79,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
4.9
z 72 opinii
PAPOUIS Ser Halloumi 225 g

PAPOUIS

Ser Halloumi

225 g
81,73 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store