Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka kruche
Herbatniki
LOTUS Biscoff Karmelizowane ciastka
Karmelizowane ciastka Biscoff LOTUS 250g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

LOTUS Biscoff Karmelizowane ciastka

250 g
LOTUS
Belgia

Cena9,99 zł
39,96 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2032.00 kJ
24.2%
Wartość energetyczna (kcal)
484.00 kcal
24.2%
Tłuszcz (g)
19.00 g
27.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
8.00 g
40.0%
Węglowodany (g)
72.60 g
27.9%
w tym cukry (g)
38.10 g
42.3%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
4.90 g
9.8%
Sól (g)
0.92 g
15.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam korzenny smak ciasteczek.. Przywołują święta
05.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja słabość, są doskonałe ❤️
23.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
DAMIAN
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
250 g
Dostawca:
NAVO
Marka:
LOTUS
EAN:
5410126716016
Cena za kg:
39,96 zł/kg
Waga:
250 g
Marka:
LOTUS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NAVO
EAN:
5410126716016

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Lotus


Marka standaryzowana

MarkaLotus

Podmarka

Podmarka Biscoff


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Oryginalne herbatniki karmelizowane

Produkty z kategorii Herbatniki

4.9
z 28 opinii
LOTUS Biscoff Ciastka kruche 8x2szt. 124 g

LOTUS Biscoff

Ciastka kruche 8x2szt.

124 g
44,27 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
4.9
z 206 opinii
KRAKUSKI Petit Beurre Herbatniki 220 g

KRAKUSKI Petit Beurre

Herbatniki

220 g
22,05 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 89 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka kakaowe 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka kakaowe

168 g
41,61 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
5.0
z 77 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka kokosowe 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka kokosowe

168 g
41,61 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 89 opinii
KRAKUSKI Herbatniki Petit Beurre 50 g

KRAKUSKI

Herbatniki Petit Beurre

50 g
27,00 zł/kg
Cena1,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 316 opinii
SAN Bieszczadzkie suchary 90 g

SAN

Bieszczadzkie suchary

90 g
33,22 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2028
4.9
z 101 opinii
LEIBNIZ Herbatniki Maślane 100 g

LEIBNIZ

Herbatniki Maślane

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 40 opinii
KRAKUSKI Herbatniki deserowe z cukrem 200 g

KRAKUSKI

Herbatniki deserowe z cukrem

200 g
26,25 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.9
z 75 opinii
KRAKUSKI Herbatniki Maltankiw polewie 80 g

KRAKUSKI

Herbatniki Maltankiw polewie

80 g
48,13 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2026
4.9
z 20 opinii
GULLON Herbatniki z czekoladą bez dodatku cukru 150 g

GULLON

Herbatniki z czekoladą bez dodatku cukru

150 g
88,33 zł/kg
Cena13,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 10 opinii
GULLON MARIA Ciastka bezglutenowe 380 g

GULLON

MARIA Ciastka bezglutenowe

380 g
30,39 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 7 opinii
FARMO Ciasteczka czekoladowe bezglutenowe 200 g

FARMO

Ciasteczka czekoladowe bezglutenowe

200 g
72,25 zł/kg
Cena14,45 zł
Do koszyka
5.0
z 79 opinii
SAN Łakotki Ciasteczka deserowe z cukrem 168 g

SAN Łakotki

Ciasteczka deserowe z cukrem

168 g
41,61 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026

Produkty marki LOTUS

5.0
z 13 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki) 400 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (gładki)

400 g
39,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 28 opinii
LOTUS Biscoff Ciastka kruche 8x2szt. 124 g

LOTUS Biscoff

Ciastka kruche 8x2szt.

124 g
44,27 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 11 opinii
LOTUS Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy) 380 g

LOTUS

Krem ciasteczkowy do smarowania BISCOFF (crunchy)

380 g
59,18 zł/kg
Cena22,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 39 opinii
LOTUS Biscoff Karmelizowane ciastka 125 g

LOTUS Biscoff

Karmelizowane ciastka

125 g
30,32 zł/kg
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store