Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Białe
Słodkie
CA' DE' MEDICI Lambrusco Bianco Dolce IGT
Lambrusco Bianco Dolce IGT CA' DE' MEDICI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

CA' DE' MEDICI Lambrusco Bianco Dolce IGT

białe słodkie
słodkie
CA' DE' MEDICI
750 ml
zawartość alkoholu: 8%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena43,99 zł
58,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.10.2030
Dostępne warianty
CA' DE' MEDICI Lambrusco Reggiano DOC Secco
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Mogłoby być bardziej słodkie, nie powala. Aczkolwiek wciąż dobre.
22.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe
24.07.2023
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Wybitny trunek.
03.01.2023
0
0
DIego
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
58,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
WINA ZASADA
Marka:
CA' DE' MEDICI
EAN:
8000768901269
Cena za kg:
58,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CA' DE' MEDICI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
WINA ZASADA
EAN:
8000768901269

Produkty z kategorii Białe

4.8
z 4 opinii
CA' DE' MEDICI Lambrusco Bianco Dolce IGT 750 ml

CA' DE' MEDICI

Lambrusco Bianco Dolce IGT

750 ml
58,65 zł/l
białe słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena43,99 zł
Do koszyka
MIONETTO Asti DOCG 750 ml

MIONETTO

Asti DOCG

750 ml
63,99 zł/l
białe słodkie
słodkie
Cena47,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CA' DE' MEDICI

5.0
z 1 opinii
CA' DE' MEDICI Lambrusco Reggiano DOC Secco 750 ml

CA' DE' MEDICI

Lambrusco Reggiano DOC Secco

750 ml
58,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena43,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store