Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 5
BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka
Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka Junior 5 BEBIKO 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

3 kg
BEBIKO
Polska
1 szt.5 szt.

Cena229,95 zł
76,65 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.07.2027
Parametry
Cena za kg:
76,65 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3 kg
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BEBIKO
EAN:
5900852059049
Cena za kg:
76,65 zł/kg
Waga:
3 kg
Marka:
BEBIKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852059049

Produkty z kategorii Mleko 5

Nowość
BEBILON 5 Advance Pronutra Biotik Junior Formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 1 kg

BEBILON

5 Advance Pronutra Biotik Junior Formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

1 kg
49,99 zł/kg
Cena promocyjna49,99 zł
99,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
BEBILON Profutura 5 800 g

BEBILON

Profutura 5

800 g
122,49 zł/kg
Cena97,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2027
5.0
z 2 opinii
HIPP Junior Combiotik 5 Mleko dla przedszkolaka 550 g

HIPP Junior Combiotik 5

Mleko dla przedszkolaka

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 600 g

BEBIKO Junior 5

Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

Produkty marki BEBIKO

5.0
z 3 opinii
BEBIKO 2 Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 600 g

BEBIKO 2

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
BEBIKO 2R Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 600 g

BEBIKO 2R

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
5.0
z 2 opinii
BEBIKO Junior 3 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 3

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 5 opinii
BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 1 opinii
BEBIKO Junior 4R Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4R

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
BEBIKO PRO+3 Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia 700 g

BEBIKO PRO+3

Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia

700 g
81,41 zł/kg
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
BEBIKO PRO+2 Mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 700 g

BEBIKO PRO+2

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca

700 g
81,41 zł/kg
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 1 opinii
BEBIKO Junior 3 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku o smaku waniliowym 600 g

BEBIKO Junior 3

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku o smaku waniliowym

600 g
78,32 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
5.0
z 2 opinii
BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 600 g

BEBIKO Junior 5

Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store