Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Aloesowe
OKF Farmer's Aloe Vera Napój z cząstkami aloesu
Napój z cząstkami aloesu Farmer's Aloe Vera OKF 1.50l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 20 opinii

OKF Farmer's Aloe Vera Napój z cząstkami aloesu

1.5 l
OKF
Korea Południowa
1 szt.12 szt.

Cena11,99 zł
7,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.06.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
80.00 kJ
1.0%
Wartość energetyczna (kcal)
19.00 kcal
1.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
5.00 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.00 g
4.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
20 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
15%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2026
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Jake
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2025
0
0
Mieczysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.10.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Christian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Lech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Lance
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.05.2025
0
0
PAULINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
GLADIO GROUP
Marka:
OKF
EAN:
8809713912264
Cena za kg:
7,99 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
OKF
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GLADIO GROUP
EAN:
8809713912264

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 4 dni. Najlepiej spożyć przed: data na szyjce butelki (EXP).


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Informacje producenta

Marka

OKF


Marka standaryzowana

MarkaOKF

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój z aloesu

Wariant Original

Produkty z kategorii Aloesowe

4.8
z 20 opinii
OKF Farmer's Aloe Vera Napój z cząstkami aloesu 1.5 l

OKF Farmer's Aloe Vera

Napój z cząstkami aloesu

1.5 l
7,99 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2027
4.7
z 3 opinii
OKF Aloe Vera King Napój z cząstkami aloesu 500 ml

OKF Aloe Vera King

Napój z cząstkami aloesu

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
Alo Alo Napój aloesowy original 500 ml

Alo Alo

Napój aloesowy original

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
5.0
z 10 opinii
OKF Napój aloesowy Farmers 500 ml

OKF

Napój aloesowy Farmers

500 ml
13,38 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.0
z 1 opinii
EKO WITAL Sok z aloesu BIO 500 ml

EKO WITAL

Sok z aloesu BIO

500 ml
22,98 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028

Produkty marki OKF

4.7
z 3 opinii
OKF Aloe Vera King Napój z cząstkami aloesu 500 ml

OKF Aloe Vera King

Napój z cząstkami aloesu

500 ml
16,98 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
OKF Napój aloesowy Farmers 500 ml

OKF

Napój aloesowy Farmers

500 ml
13,38 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store