Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Paluszki, krakersy
Krakersy smakowe
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią
Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią Oven Baked LAY'S 80g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 24 opinii

LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią

80 g
LAY'S
Polska

Cena6,59 zł
82,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pyszne i chrupiące krakersy wielozbożowe Lay's Oven Baked o smaku pomidora z bazylią.


Cechy

35 % pełnego ziarna

wysoka zawartość błonnika

z płatkami owsianymi

z olejem rzepakowym

pieczone w piecu


LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku czerwonej papryki w ziołach
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1895.00 kJ
22.6%
Wartość energetyczna (kcal)
451.00 kcal
22.6%
Tłuszcz (g)
17.00 g
24.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.50 g
7.5%
Węglowodany (g)
63.00 g
24.2%
w tym cukry (g)
15.00 g
16.7%
Błonnik (g)
6.30 g
Białko (g)
8.30 g
16.6%
Sól (g)
1.40 g
23.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
24 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0
GRAŻYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
82,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
80 g
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LAY'S
EAN:
5900259115379
Cena za kg:
82,38 zł/kg
Waga:
80 g
Marka:
LAY'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259115379

Informacje producenta

Marka

Lay's


Marka standaryzowana

MarkaLay's

Podmarka

Podmarka Oven Baked


Opis produktu

Pyszne i chrupiące krakersy wielozbożowe Lay's Oven Baked o smaku pomidora z bazylią.


O marce

Spróbuj również innych krakersów wielozbożowych Lay's Oven Baked: Lay's Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku Warzywa z zieloną cebulką Lay's Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku Czerwona papryka w ziołach


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość błonnika


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Krakersy wielozbożowe

Wariant o smaku pomidor z bazylią

Produkty z kategorii Krakersy smakowe

5.0
z 49 opinii
Nowość
LAJKONIK Junior Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym 125 g

LAJKONIK Junior

Safari Drobne pieczywo o smaku waniliowym

125 g
31,92 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 99 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Krakersy obficie posypane ziarnami sezamu lnu i chia

100 g
67,50 zł/kg
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 40 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Ser i Cebula 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Ser i Cebula

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 2 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini Bruschetta 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini Bruschetta

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Krakersy Mini BBQ 100 g

LAJKONIK

Krakersy Mini BBQ

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
4.9
z 31 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku czerwonej papryki w ziołach 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku czerwonej papryki w ziołach

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku warzyw z zieloną cebulką 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku warzyw z zieloną cebulką

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
LAY'S Oven Baked Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią 80 g

LAY'S Oven Baked

Krakersy wielozbożowe o smaku pomidora z bazylią

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
4.8
z 46 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku pomidorowo - paprykowym

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 79 opinii
MAKŁOWICZ I SYNOWIE Krakersy o smaku rozmarynu 100 g

MAKŁOWICZ I SYNOWIE

Krakersy o smaku rozmarynu

100 g
39,90 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 4 opinii
LAJKONIK Rewersy z ziołami prowansalskimi 100 g

LAJKONIK

Rewersy z ziołami prowansalskimi

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
LAJKONIK DOBRY CHRUP Bajgle z ziołami prowansalskimi 100 g

LAJKONIK DOBRY CHRUP

Bajgle z ziołami prowansalskimi

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 26 opinii
LAJKONIK Mini Krakersy Bekon 100 g

LAJKONIK

Mini Krakersy Bekon

100 g
56,90 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

Produkty marki LAY'S

4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 73 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 106 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 55 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
Nowość
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store