Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Woda
Mineralna
Poniżej 1l
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)
Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło) CECHINI MUSZYNA 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 102 opinii

CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)

700 ml
CECHINI MUSZYNA
Polska
1 szt.6 szt.

Cena4,39 zł
6,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Woda wydobywana z ujęcia Cechini Muszyna (otwory: Józef, Karolina, Marcin II, Anna, Anna II) na terenie Uzdrowiska Muszyna. Zawiera magnez, wapń i wodorowęglany. W toku produkcji wodę poddano procesowi napowietrzania - częściowego odgazowania i filtracji. Woda średnionasycona dwutlenkiem węgla - od 1500 do 4000 mg/l CO₂.


Cechy

częściowo odgazowana

magnez + wapń


CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.03.2027

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
102 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
4%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra woda i w szklanym opakowaniu
24.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra
19.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta woda jest pyszna i dobrze gasi pragnienie. Kurier ze sklepu pierwsza klasa.
15.03.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
W smaku rewelacja no i ma wiele składników zdrowotnych . Przy tym opakowanie szklane. Butelki ładnie wyglądają na stole .Ja uwielbiam ten kształt i kolor butelki .Mam też pomysły aby je wykorzystać w dekoracjach. Lubię to👍️
09.02.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra woda i w szklanym opakowaniu.
05.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra woda, plus za to że w szkle, no i cena jeszcze akceptowalna 💪❤️
29.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bo w szkle.
28.10.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra woda. Polecam.👍️
11.10.2025
1
0
Bartek
zweryfikowano
Zgłaszam
Często przcieka zakrętka
30.09.2025
1
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta woda jest naprawdę rewelacyjna, najlepsza z tych wszystkich SŁYNNYCH WÓD 🌳🧿
21.09.2025
2
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i zdrowa!
27.07.2025
2
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ostatnio rozszczelniła sie w pozycji poziomej transportu
04.07.2025
1
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!!!
06.06.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna woda mineralna w butelce szklanej. Szkoda, że nie można zwracać butelek. To jest marnotrawstwo.
20.05.2025
4
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Najsmaczniejsza‼️
19.05.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️💯❤️
26.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
CECHINI
Marka:
CECHINI MUSZYNA
EAN:
5903427830258
Cena za kg:
6,27 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
CECHINI MUSZYNA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CECHINI
EAN:
5903427830258

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data/numer partii produkcyjnej podane nad etykietą. Przechowywać w suchym i zaciemnionym miejscu. Zaleca się spożyć do 48 h po otwarciu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Cechini Muszyna


Marka standaryzowana

MarkaCechini Muszyna

Opis produktu

Woda wydobywana z ujęcia Cechini Muszyna (otwory: Józef, Karolina, Marcin II, Anna, Anna II) na terenie Uzdrowiska Muszyna. Zawiera magnez, wapń i wodorowęglany. W toku produkcji wodę poddano procesowi napowietrzania - częściowego odgazowania i filtracji. Woda średnionasycona dwutlenkiem węgla - od 1500 do 4000 mg/l CO₂.


O marce

Muszyna Mineralne serce Muszyny


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Naturalna woda mineralna

Wariant wysokozmineralizowana średnionasycona

Produkty z kategorii Poniżej 1l

5.0
z 23 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna gazowana 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna gazowana

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+ Woda mineralna gazowana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ Minerals+

Woda mineralna gazowana

500 ml
4,50 zł/l
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 17 opinii
STAROPOLANKA Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło) 330 ml

STAROPOLANKA

Naturalna woda mineralna lekko gazowana (szkło)

330 ml
7,85 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
5.0
z 94 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2 600 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna niskonasycona CO2

600 ml
3,92 zł/l
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 64 opinii
MUSZYNIANKA Naturalna woda mineralna (szkło) 700 ml

MUSZYNIANKA

Naturalna woda mineralna (szkło)

700 ml
7,13 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2028
4.9
z 102 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło) 700 ml

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana (szkło)

700 ml
6,27 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.9
z 39 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana 500 ml

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana lekko gazowana

500 ml
2,78 zł/l
Cena1,39 zł
Kaucja: + 1,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
PERRIER Woda mineralna naturalnie gazowana, PET 500 ml

PERRIER

Woda mineralna naturalnie gazowana, PET

500 ml
11,58 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 13 opinii
BORJOMI Woda mineralna (butelka szklana) 500 ml

BORJOMI

Woda mineralna (butelka szklana)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027

Produkty marki CECHINI MUSZYNA

4.9
z 27 opinii
CECHINI MUSZYNA Naturalna woda wysokozmineralizowana 1 l

CECHINI MUSZYNA

Naturalna woda wysokozmineralizowana

1 l
2,29 zł/l
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store