Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Zupki i obiadki
Obiadki od 4 miesiąca
GERBER Organic Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO
Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO Organic GERBER 125g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

GERBER Organic Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

1.5 kg
GERBER
Polska
1 szt.12 szt.

Cena95,88 zł
63,92 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
Parametry
Cena za kg:
63,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.5 kg
Dostawca:
NESTLE
Marka:
GERBER
EAN:
7613036047142
Cena za kg:
63,92 zł/kg
Waga:
1.5 kg
Marka:
GERBER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613036047142

Produkty z kategorii Obiadki od 4 miesiąca

5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Dynia słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Dynia słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
HOLLE Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny wołowina - po 5 miesiącu BIO

125 g
91,92 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 6 opinii
HOLLE Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO 125 g

HOLLE

Obiadek mięsny kurczak - po 5 miesiącu BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 3 opinii
GERBER Organic Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Marchewka słodki ziemniak dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
BOBOVITA Brokuły - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA

Brokuły - po 4 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
5.0
z 11 opinii
HIPP BIO od pokoleń Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu 125 g

HIPP BIO od pokoleń

Młoda marchew z ziemniakami, po 4 miesiącu

125 g
43,92 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2027
5.0
z 2 opinii
BOBOVITA Obiadek Marchewka - po 4 miesiącu 125 g

BOBOVITA Obiadek

Marchewka - po 4 miesiącu

125 g
36,40 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027

Produkty marki GERBER

5.0
z 4 opinii
GERBER Organic Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO 35 g

GERBER Organic

Chrupki pszenne banan malina po 8 miesiącu życia BIO

35 g
314,00 zł/kg
11,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 8 opinii
Nowość
GERBER JUNIOR Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka gulaszowa z ziemniaczkami 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Gruszki Williamsa dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce jabłko banan truskawka dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER JUNIOR Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka dyniowa z nutą kokosa 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
GERBER JUNIOR Zupka pomidorowa z ryżem 1-3 lata 250 g

GERBER JUNIOR

Zupka pomidorowa z ryżem 1-3 lata

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 9 opinii
GERBER DESEREK Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu 125 g

GERBER DESEREK

Krem z jabłek i jagód dla niemowląt po 4 miesiącu

125 g
35,92 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
GERBER Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu 190 g

GERBER

Zupka rosół z cielęcinką dla niemowląt po 9 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 9 opinii
GERBER OBIADEK Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu 190 g

GERBER OBIADEK

Wołowinka po staropolsku z kaszą dla niemowląt po 10 miesiącu

190 g
32,58 zł/kg
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 6 opinii
GERBER OBIADEK Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER OBIADEK

Indyk z dynią i ziemniaczkami dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.5
z 4 opinii
GERBER OBIADEK Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu 250 g

GERBER OBIADEK

Warzywa z kurczakiem i kaszą dla dzieci po 12 miesiącu

250 g
27,96 zł/kg
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 125 g

GERBER Organic

Zielony groszek brokuły cukinia dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

125 g
38,32 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 4 opinii
GERBER ZUPKA Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu 125 g

GERBER ZUPKA

Rosołek drobiowo-wołowy dla niemowląt po 5 miesiącu

125 g
36,72 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 9 opinii
Nowość
GERBER Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia 180 g

GERBER

Miśkopty - herbatniczki dla niemowląt po 8 miesiącu życia

180 g
69,39 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
GERBER Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu 80 g

GERBER

Deserek w tubce gruszka banan malina z musli dla niemowląt po 6 miesiącu

80 g
47,38 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
GERBER Organic Deserek w tubce mango dla niemowląt po 4 miesiącu BIO 80 g

GERBER Organic

Deserek w tubce mango dla niemowląt po 4 miesiącu BIO

80 g
59,88 zł/kg
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store