Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Wołowina i cielęcina
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO
Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO Bio Foods BUTCHER'S 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

BUTCHER'S Bio Foods Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO

85 g
BUTCHER'S

Cena4,89 zł
57,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Butcher's pasztet z wołowiną i cielęciną, to pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Odklej etykietę, aby dowiedzieć się więcej. Bez sztucznych kolorantów i konserwantów. Bez glutenu. 100% składników organicznych z dodatkiem witamin i minerałów.


BUTCHER'S Bio Foods Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO


Produkt dostępny
Data przydatności: 06.03.2027
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Kot je z apetytem;) trzeba by jego zapytać:)
11.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
57,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
BUTCHERS
Marka:
BUTCHER'S
EAN:
5011792003891
Cena za kg:
57,53 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
BUTCHER'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUTCHERS
EAN:
5011792003891

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Dawkowanie: Zaleca się karmić kota co najmniej 2 razy dziennie. Przeciętny kot (ok. 4 kg) je około 3 opakowania dziennie. Świeża woda do picia powinna być dostępna przez cały czas. Podawać w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Informacje dotyczące znaków towarowych

Logo Butcher's jest znakiem towarowym Butcher's Pet Care Ltd.


Informacje producenta

Marka

Butcher's


Marka standaryzowana

MarkaButcher's

Podmarka

Podmarka Bio Foods


Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

Green Dot


Opis produktu

Butcher's pasztet z wołowiną i cielęciną, to pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów. Odklej etykietę, aby dowiedzieć się więcej. Bez sztucznych kolorantów i konserwantów. Bez glutenu. 100% składników organicznych z dodatkiem witamin i minerałów.


Logotypy stron trzecich - pozostały tekst

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - AT-BIO-301

Certyfikacja: Bioekspert Sp. z o.o. PL-EKO-04


Informacje dot. stylu życia

Organiczne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Karma dla dorosłych kotów

Wariant pasztet z wołowiną i cielęciną

Produkty z kategorii Wołowina i cielęcina

5.0
z 46 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z wołowiną (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 23 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z wołowiną i pomidorami 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z wołowiną i pomidorami

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.8
z 22 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z wołowiną 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z wołowiną

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 9 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w cielęcinę 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w cielęcinę

185 g
40,81 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.8
z 11 opinii
COMFY Appetit Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z wołowiną puszka 85 g

COMFY Appetit

Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z wołowiną puszka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 4 opinii
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO 85 g

BUTCHER'S Bio Foods

Karma dla kota z wołowiną i cielęciną BIO

85 g
57,53 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027
4.0
z 4 opinii
ANIMONDA Carny Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka 200 g

ANIMONDA Carny Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z wołowiną puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027
5.0
z 10 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029

Produkty marki BUTCHER'S

BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z pstrągiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z pstrągiem w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z rybą oceaniczną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z rybą oceaniczną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z dziczyzną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z dziczyzną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 6 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z tuńczykiem i rybą morską 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z tuńczykiem i rybą morską

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 10 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z wołowiną i wątróbką

85 g
42,24 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029
4.9
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami

85 g
37,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029
5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z wołowiną w sosie

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
BUTCHER'S Original Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla dorosłych psów ze żwaczem wołowym - pasztet

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
BUTCHER'S Original Karma dla psa pasztet z kurczakiem i żwaczem 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa pasztet z kurczakiem i żwaczem

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2028
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z kurczakiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z kurczakiem w galaretce

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.5
z 2 opinii
BUTCHER'S Original Karma dla psa kawałki z jagnięciną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Original

Karma dla psa kawałki z jagnięciną w galaretce

400 g
19,23 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z kurczakiem w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem

85 g
37,53 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 2 opinii
BUTCHER'S Bio Foods Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO 150 g

BUTCHER'S Bio Foods

Karma dla psa z kurczakiem i indykiem BIO

150 g
33,27 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store