Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

VIGO

VIGO

.

ProduktyVIGOwe Frisco.pl


4.9
z 14 opinii
VIGO Kombucha Mango + Marakuja BIO 330� ml

VIGO

Kombucha Mango + Marakuja BIO

330 ml
28,45 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

4.4
z 7 opinii
VIGO Kombucha Malina + Rozmaryn BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Malina + Rozmaryn BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027

4.9
z 32 opinii
VIGO Kombucha różana BIO 330 ml

VIGO

Kombucha różana BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027

4.9
z 16 opinii
VIGO Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.9
z 8 opinii
VIGO Kombucha Kurkuma + Imbir BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Kurkuma + Imbir BIO

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

4.9
z 22 opinii
VIGO Kombucha Jagody Acai 330 ml

VIGO

Kombucha Jagody Acai

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027

4.9
z 15 opinii
VIGO Kombucha z imbirem i acerolą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z imbirem i acerolą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027

4.8
z 9 opinii
VIGO Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027

4.9
z 23 opinii
VIGO Kombucha Orginal 330 ml

VIGO

Kombucha Orginal

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

4.9
z 12 opinii
VIGO Kombucha Schisandra 330 ml

VIGO

Kombucha Schisandra

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2027

4.8
z 14 opinii
VIGO Kombucha Yerba Mate BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Yerba Mate BIO

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store