Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

STRZAŁKOWO

STRZAŁKOWO

.

ProduktySTRZAŁKOWOwe Frisco.pl


4.9
z 429 opinii
STRZAŁKOWO Twaróg śmietankowy 250 g

STRZAŁKOWO

Twaróg śmietankowy

250 g
36,60 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

5.0
z 328 opinii
STRZAŁKOWO Jogurt śmietankowy wiejski 220 g

STRZAŁKOWO

Jogurt śmietankowy wiejski

220 g
22,50 zł/kg
Cena4,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

5.0
z 83 opinii
STRZAŁKOWO Mleko 2% w butelce (świeże) 1 l

STRZAŁKOWO

Mleko 2% w butelce (świeże)

1 l
5,39 zł/l
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

5.0
z 82 opinii
STRZAŁKOWO Masło extra kostka 250 g

STRZAŁKOWO

Masło extra kostka

250 g
67,96 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store