Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ST. DALFOUR

ST. DALFOUR

St. Dalfour to marka oferująca konfitury owocowe w wielu różnorodnych smakach. Do produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości, naturalne składniki.

ProduktyST. DALFOURwe Frisco.pl


5.0
z 37 opinii

23% taniej

ST. DALFOUR Konfitura truskawkowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura truskawkowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 17 opinii

23% taniej

ST. DALFOUR Konfitura malinowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura malinowa

284 g
48,56 zł/kg
Cena promocyjna13,79 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

5.0
z 50 opinii
ST. DALFOUR Konfitura wiśniowa 284 g

ST. DALFOUR

Konfitura wiśniowa

284 g
62,99 zł/kg
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
Produkty tej marki pozbawione są sztucznych konserwantów i barwników. Nie posiadają także dodatku cukru (słodzone naturalnym, skoncentrowanym sokiem owocowym).

Konfitury St. Dalfour wyróżniają się wyrazistym smakiem. Rewelacyjnie komponują się ze świeżym pieczywem. To także doskonały dodatek do naleśników czy deserów. W ofercie znajduje się szeroki wybór smaków, m.in.: truskawka, malina-granat, wiśnia, czarna porzeczka i wiele innych.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store