Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

SIERPC

SIERPC

Sierpc to mocny gracz na rynku serów żółtych. Konsumenci uwielbiają produkty firmy ze względu na ich wysoką jakość, tradycyjne metody produkcji oraz wyśmienity smak, kolor i aromat.
Sery Sierpc są w pełni naturalne, produkowane z najwyższej jakości mleka krowiego, bogate w witaminy, minerały i wartości odżywcze niezbędne do funkcjonowania organizmu.

ProduktySIERPCwe Frisco.pl


5.0
z 500 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 147 opinii
SIERPC Ser Królewski Light (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Light (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 178 opinii
SIERPC Ser Królewski Wędzony (plastry) 135 g

SIERPC

Ser Królewski Wędzony (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

4.9
z 190 opinii
SIERPC Ser Królewski (plastry) 150 g

SIERPC

Ser Królewski (plastry)

150 g
58,33 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka

5.0
z 332 opinii
SIERPC Serek Capri typu włoskiego 220 g

SIERPC

Serek Capri typu włoskiego

220 g
29,77 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
To wspaniały dodatek do kanapek, dań głównych, a także baza sosów i dipów lub przekąska imprezowa.
Sierpc oferuje sery szwajcarskie, holenderskie, włoskie oraz twarogowe. W ofercie każdy znajdzie coś dla siebie pod kątem preferencji smakowych oraz jakościowych.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store