Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PRIMO GUSTO

PRIMO GUSTO

.

ProduktyPRIMO GUSTOwe Frisco.pl


5.0
z 41 opinii

43% taniej

PRIMO GUSTO Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

PRIMO GUSTO

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
56,98 zł/l
Cena promocyjna28,49 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026

5.0
z 18 opinii
PRIMO GUSTO Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

PRIMO GUSTO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
48,79 zł/l
Cena48,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 33 opinii

20% taniej

PRIMO GUSTO Mąka durum do pizzy chrupiącej 500 g

PRIMO GUSTO

Mąka durum do pizzy chrupiącej

500 g
11,18 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,59 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 21 opinii
PRIMO GUSTO Tortellini z serem ricotta i szpinakiem 250 g

PRIMO GUSTO

Tortellini z serem ricotta i szpinakiem

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store