Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

PERWOLL

PERWOLL

Perwoll to producent środków piorących do różnych typów tkanin obecny na rynku od 1954 roku.
Początkowo marka produkowała proszki, które nie tylko prały, ale również zmiękczały tkaniny, dopiero później zrodził się pomysł płynów, które łatwiej rozpuszczają się w wodzie, nie zostawiają osadu i dodatkowo pięknie pachną.
Perwoll słynie ze swoich płynów pielęgnacyjnych dostosowanych do ubrań czarnych, białych, kolorowych, a także bardzo delikatnych.

ProduktyPERWOLLwe Frisco.pl


4.9
z 14 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2029

5.0
z 20 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2028

5.0
z 6 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin białych i jasnych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin białych i jasnych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2029

5.0
z 16 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań Blossom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

5.0
z 8 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin sportowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031

5.0
z 12 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

4.8
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 5 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań Blossom 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2031

5.0
z 2 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin delikatnych i wełnianych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2031

4.9
z 23 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 30 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 60 prań 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

5.0
z 20 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 20 prań 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 4 opinii

17% taniej

PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml 3 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 60 prań Dark Bloom 3000ml

3 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna49,99 zł
59,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2031

5.0
z 9 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań Dark Bloom 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.9
z 29 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml 1 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 20 prań 1000ml

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

4.8
z 31 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031

5.0
z 23 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2031

5.0
z 7 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań Blossom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031

4.8
z 12 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml 2 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 40 prań Dark Bloom 2000ml

2 l
20,93 zł/l
Cena41,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031

5.0
z 10 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin kolorowych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

5.0
z 9 opinii
PERWOLL Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 75 prań 3750ml 3.75 l

PERWOLL

Płyn do prania tkanin ciemnych i czarnych 75 prań 3750ml

3.75 l
17,33 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 2 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2030

5.0
z 3 opinii
PERWOLL Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt. 1 szt

PERWOLL

Kapsułki do prania tkanin ciemnych i czarnych 23 szt.

1 szt
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
Firma stara się ciągle podążać za oczekiwaniami konsumentów oraz wprowadzać innowacje, aby hasło „Nowe? Nie, wyprane w Perwollu” było ciągle aktualne i zgodne z rzeczywistością.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store